• ayrica imdb'de 2002 yapimi, yonetmeni tomris giritlioglu, senaryosu etyen mahcupyan'a ait oldugu yazan film.

  edit: filmin oyuncularından emre kınay'ın milliyet gazetesine verdigi röportajda filmin maddi yetersizliklerden ötürü çekimlerinin tamamlanamadığından bahsediyor...

  (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…din/kad017/kadin02.html)
 • yılmaz karakoyunlu'nun yazdığı, 6-7 eylül olaylarını anlatan bir romandır.
 • tomris giritlioğlu'nun hayata geçirmek için uzun zaman beklediği(dizileri sırf bu filmi finanse edebilmek için çektiğini söylüyor), ağustos ayında çekimlerine başlanacak olan ve çekim yeri olarak büyük oranda beyoğlu'nun kullanılacağı film projesi. ancak beren saat'in doğru tercih olup olmadığı konusunda ciddi şüphelerim var. hele ki gayrimüslüm bir fahişeyi canlandıracağı söylentileri doğruysa.
 • tomris giritlioğlu'nun bunca zaman bekleyip çektiği dizileride sırf bu filme kaynak olsun diye çektiğinide okuduktan sonra castda beren saat ne alaka diye düşündürüyor açıkcası.oynadığı diziler başarısının referansı olarak gösteriliyor evet özellikle hatırla sevgili dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek konusu gereği belli başarıyı yakalamıştır ama bu başarılı yapımın ne yazıkki en zayıf halkalarından biriyken , pek çok oyuncuya oyuncu koçluğu yapmış laçin ceylan'dan 60 küsur bölüm birşeyler kapamamış beren saat'in bu filmde bıçak sırtı karakterlerden birini oynaması şaşırtıcı.
 • 2009'da sinemalarda

  http://guzsancisi.net/
 • son bir kac gundur cekimleri istiklal caddesinin ilk sol sokagi olan meselik sokak ve onu kesen abdullah sokakta yapilmakta olan film. cekim yapilan sokaklari parke taslarla dosemeleri ve meselik sokaktaki aya triada kilisenin duvarina asilan muzeyyen senar afisleri az biraz donemi hatirlatiyor. tabii merakli halk ve surekli kamera onune cikmaya dertli genclik sayesinde bunu ne kadar basarabiliyorlar bu tartisilir.

  (bkz: 6 7 eylul olaylari)
  (bkz: istanbul pogrom)
 • oyuncular:

  murat yıldırım : behçet

  beren saat : elena

  umut kurt

  okan yalabık

  tuncel kurtiz

  hüseyin avni danyal

  belçim bilgin erdoğan

  zeliha berksoy

  kenan bal

  avni yalçın

  ilker aksum

  şimdi kadroya bakıyorum şahane bir umut kurt olsun bir hüseyin avni danyal olsun bir kenan bal olsun zevkle izlediğim oyuncular.
  amma velakin tomris giritlioğlu'nun beren saat tutkusunu anlamak mümkün değil.

  tomris hanım siz ki bir yapımcı bir yönetmensiniz hiç mi çektiğiniz dizinin 60 küsür bölümünden bir tanesini izlemediniz hiç mi bir yorum okumadınız dizinizle ilgili? beren saat fan sitesinden başka beren saat'in oyunculuğunu öven, beğenen bir eleştri gördünüz mü hiç? neden bu ısrar? en kısa sürede cvp belkiyorum öptm kib bye
  ps: ha bi de elin değmişken belçim bilgin erdoğan'ı da anlat bi zahmet
 • cekimleri tamamlanmis film..
 • 23 ocak 2009 tarihinde vizyona girmesi beklenen tomris giritlioğlu filmi.
 • tomris giritlioğlu ismini filmin keyifle izleneceğini garantilerken, etyen mahcupyan ismiyse tantanası yüzünden filmin gölgede kalacağını göstermektedir. tomris giritlioğlu sansasyon yaratacağım derken filmlerin tadını kaçırıyor, işlerinde birazda sanat sanat için olsunda bizde keyfimizle bir film izleyelim.
hesabın var mı? giriş yap