şükela:  tümü | bugün
  • futbol üzerine yazıların bulunduğu güzide bir blog. tek kötü yanı her yazıda istisnasız liseliler bilmez kalıbının kullanılması. çoğu kez de gereksiz kullanılıyor.

http://www.guzeladamlar.com/
  • az önce farkhunda'nın maruz kaldığı işkenceyi gösteren bir video izledim. oradaki erkeklerin zihinlerini görmeye çalıştım, videonun tamamını izleyemedim çünkü içim kaldırmadı. sonra etrafımdaki medenileşmiş erkekleri düşündüm.

medeniyet deyince aklıma gelen şey şu, tüm karanlık yüzlerinin (karanlık yüzlerimiz toplumdan sakladığımız yanlarımız) farkında olup onları sahiplenmiş ve onları çeşitli yollarla göstere göstere en rafine haliyle ifade etmeyi öğrenebilmiş (çocukken hoşlandığı cinsin poposunu avuçlamak istemiş ve avuçlamış olsun, yaşı ilerleyince saçını çekmiş olsun, sonra sürtünecem diye yılan gibi kızların etrafında dolanıp durmuş, sonra sevişmiş, sonra sevişmek istediklerine şiirler yazmış gibi, başka şekilde de mümkündür tabii ki).

bu medeni erkeklerin zihninde hiçbir kadın modeli bir "orospu"ya tekabül etmemekte, kendi karanlık yanlarını yatak odasında ifade edilecek fantezilere evriltmiş, erekte olmamak için kadından kendini örtmesini beklememekte, tahrik olunca kadına öfke duymak yerine kendi içinde gerçekleşen süreçlerin farkında ve onu idare etme gücüne sahip.

böyle adamlar var ya bu ülkede. ben tanıyorum. sikiş muhabbeti çevirmeyen adamlar bunlar. şu karıyı evire çevire siktim demeyen adamlar. en mahrem muhabbeti iç sesi ve sevgilisi veya partneriyle olan adamlar. entelektüel bu adamlar, hakikaten öyleler.

iyi ki varsınız güzel adamlar. ekşi'de bile böyle sağlıklı kafalı adamlar vardır eminim. iyi ki varsınız. sizi yetiştiren güzel aileler iyi ki var. övgüyü hak ediyorsunuz. böyle adamlar övgüyü hak ediyor.