şükela:  tümü | bugün
  • şu fani dünyada beni üzüntülere gark eden hazin durumlardan biridir.

çok şık bir ayakkabıdan, ayakkabının şıklığına paralel narin-orantılı bir ayak çıkmasını beklerken; taraklı, eciş bücüş bir ayak çıkması çok üzücü lan. niye böyle bir beklenti içine giriyorum onu da çözmüş değilim. "böyle güzel ayakkabısı olan bir hatunun, kesin ayakları da güzeldir" yargısı oluşuyor istemsiz olarak.

evet derdimi sikebilirsiniz.
  • çok zaman, güzel ayakkabıların ayakları çirkinleştirmesindendir. en rahatsız ve sağlıksız ayakkabılar, ayakta en güzel ve şık duranlar. bu ayakkabıları sürekli giymeyi geçiyorum, üst üste 3 gün giyildiğinde ayakların anatomik yapısını bozabilir. hatta omurgada da deformasyona sebep olabilir - ki bu durumda dert edeceğiniz son şey ayakların çirkin olup olmaması olur. insanların kendilerini başkalarına beğendirmek için sağlıklarıyla bu kadar kolay oynayabilmesinin tek güzel sonucu, evrim prensipleri gereği bu gerizekalıların eninde sonunda elimine edilecek olması. o sebeplen; hayvansı topuk yüksekliğine evet, tek adam rejimine tabii ki hayır.
  • ayakkabı içinden çıkan çirkin ayak hatta kokan ayak kadar zulüm dolu bir başlık açmışsın kardeş tebrikler.
  • mankenlerde bolca bulunur.

organizasyon işiyle iştigal ettiğim yıllarda defile yapmışlığımız çoktur.
    o sülün gibi kızlar ayakkabıyı bir çıkarıyor dehşet.
    erkek mankenler içinde 6 parmaklı bile gördüm.
  • surata bakıyorsun ne güzel kız, ayağa bakıyorsun euzübillahimineşşaytanirracim.
  • derdiniz bu olsun. küçük bir öğüt, madem ayak fetişi falan var ne kadar güzel olursa olsun (ki genellikle çok güzel olurlar) bir balerinle birlikte olmayın.
  • benim ayaklarım içinde geçerli olabilir zira insan işi değil
  • erkek ise tırnakları bakımsızdır.
    bir erkeğin ayaklarının çirkin olduğunu ayakkabıdan çıkartmadan anlamak zor değildir.
    ellerine bakmak yeterlidir sıklıkla.