şükela:  tümü | bugün
  • merak ettiğim durum. nasıldır acaba. kolay değildir herhalde. hele de türkiye de. gerçi türkiyede bırakınız güzel olmayı çamurdan kadın olmak bile zordur ya neyse...

güzel kadınlar ne düşünürler, gece yattıklarında...
    nasıl bakarlar yağmura, kara.

mesela benim gibi tipsiz adamların kendilerine hayran hayran baktıkları anda ne geçer içlerinden? ( gerçi ben çaktırmadan bakarım hiç rahatsız etmem, ama
    miguel de unamuno 'kadınlara doğrudan bakmasanız bile onlar kendileriyle ilgilenildiğini anlar.' demişti bir keresinde)

ya da evren, ölüm ve tanrı hakkında neler geçer akıllarından....

güzel bir kadın olmak mutluluk mudur, öyledir herhalde. girdiğin yere ışık gibi yayılan bir varoluş olmak kötü olabilir mi...
  • (bkz: ay çok güldüm ya)
    göründügü kadar zor degildir merak etmeyin, hatta bircok alanda hayatinizi kolaylastirir.
    garsonun gelmesi icin cirkin kizimiz 10 sekle girerken, güzel kizimizin aklindan gecirmesi yeterlidir.
    esine-ailesine birsey yaptirmak icin cirkin kizimiz en detayli ikna yöntemlerine basvururken, güzel kizimiz ol der ve oluverir.
    cirkin kizimiz is yerinde sorumluluklariyla kendisi mücadele ederken, güzel kizimiza herkes yardima hazirdir.
    yine is yerinde cirkin kizimiz ayni masada yillardir calisirken kimse onun farkinda olmaz, güzel kizimiz ise yakismaz o varos yerlere ve ivedilikle cam kapli odalara uygun bir ünvanla yerlestirilir.
    yani merak etmeyin halka inmedikce keyifleri hep yerinde.
  • çok güzel;(!) kadınlar gördüm; götleri sütlaç gibi, bacaklar pırasa...

sizin güzellik algınız benimkine uymuyor. aslan gibi olmalı, savanlarda birlikte koşmalı.
    bir sokak kavgasında 4'e tek kalınca torpido gözünden tabancayı çıkartıp havaya 2 el sıkıp lavuklara siktir çekebilmeli.

yani özetle:
    1) spor kaynaklı sıkı, kıvrımlı bir vücut.
    2) yürek.

değilse babasının piremseslerine bir ömür adanmaz.
  • tecavüze uğramak için bir nedendir, aslında sadece kadın olmanız da yeterlidir ama cansınız iyi ki varsınız bu dünyanın tüm kötülüklerine rağmen.
  • nasıl bir şeydir acaba... düşünüyorum, onun da burnu var benim de, kulak, göz ağız falan ikimizde de eşit sayıda ama o güzel. değişik.
    gideyim de yarım ekmeğin içine peynir gömeyim.
  • güzel kadın tezgahını erkek cinselliği üzerine kurduğundan tüm evrensel etik ve ahlaki değerlerden habersiz, gerekmediği için kültürsüz, düşmediği için halden anlamaz, hiç kaybetmediği için değer bilmez, anlamsız geldiği için kibarlıktan uzak, gerek duymadığı için derinliksiz, her kapı önünde açıldığı için sezgilerini ve içgörüsünü yitirmiş, kolay elde ettiği için de direşken değildir. güzel kadın egzotik bir kuş ya da ipek bir yatak çarşafıdır. erkekler onu göklere çıkararak değersizleştirirler. lüks bir kullanım nesnesi, ming döneminden kalmış pahalı bir süs objesidir. güzel kadın için gerçek bir insan olmak, tüm diğer insanlardan çok daha zordur. kolay gelsin güzel kadın.
  • net yazıyorum; bu başlık altına " evet ben güzelim" yazan kadınlar ile abazangil erkekler süper anlaşırlar.. alın size fırsat.. direkt yapışın sevgili abaza arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerim.. kesin olur işiniz.. hadi bol şans..
  • fakat muzeyyen bu derin bir tutku filminde tanimi yapilmistir: "arif'cim guzellik para gibi bir seydir; ancak sahip olanlar onemsiz oldugu yalanini soylerler."
  • güzel bir kadın olmak, çirkin bir kadının sahip olamadığı tüm mutluluğa sahip olmaktır.
  • güzel bir kadın olmak, çirkin bir kadının sahip olamadığı o muhteşem ilgiye sahip olmaktır.