• süresi dolan diğer hosting hizmetime alt domain olarak eklediğim bir test sitesinin dosyalarını müşteriye vermeye kalktığımda hizmetin duraklatılmış olduğunu gördüm, doğal olarak. kullanmayacağım hosting hizmeti için 60 tl ödemeyi yaptıktan sonra ulaşabilecektim dosyalarıma. desteğe ulaştım veödeme yapmadan yedek dosyasını mail olarak attılar. aldığı kıçıkırık yedeği geri yüklemek için para isteyen diğer hosting firmaları kurban olsun size. yine doğru seçimi yapmış olduğumu gösteren hosting şirketidir kendileri.
  • türkiye gibi bir ülkede , işini güzel yapan , kibar insanların bulunduğu güzide bir hosting firması.

gecenin 5 inde destek sağladılar ...
  • daha evvelden çok hosting firmasıyla çalışmamama rağmen verdikleri hizmetleri gerçekten muhteşem olarak tanımlayabilirim -ki bunu ülkemizde kurumsallaşmaya gitmeye çalışan ama bir türlü beceremeyen bütün firmalara kıyasla yapıyorum. r10 gibi pek çok ipe sapa gelmez insanın barındığı bir ortamda tesadüfen keşfettim burayı. ilk gün sinirlenip iade talebinde de bulunmuştum hatta. sonradan ikna ettiler de hizmet almaya devam ettim. iyi ki de etmişim.
    çok ilgili ve iyi niyetli bir firma yetkilileri var bi kere. iş yoğunluğu nedir bilemiyorum ama destek bildirimlerim çok hızlı cevaplanıyor. gece 4'te yazdığım bir destek talebine 30 dk içinde cevap geldi örneğin. isim tescilini buradan yaptırmak, belki birkaç lira ekstra tutabiliyor ama hiç mühim değil. işini türkiye standartlarının üzerinde yapan böyle firmalar azınlıkta. daha da desteklenmeli kanaatindeyim.

web sitesi: http://www.guzel.net.tr/
    referral link ile üye olmak isterseniz ise: https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=253
  • gerçekten benim gibi daha önce hizmetini almayan kişiler buradaki yorumların abartı olduğunu düşünebilir ben de öyle düşünüyordum dün hizmet almaya başladım, 2 gündür gecenin bir saatinde saçma sapan sorunlar için destek talebi açıyorum, ilk gün destek talebi açtığımda ertesi gün yanıt gelir heralde diye düşünürken 1 dk sonra yanıt geldi bu olay sabah 06.22 de oluyor, bugün de aynı şekilde. destek birimini al örnek diye koy öyle bir şirkettir kendileri.
  • sunucularına hem çalıştığım firmanın web sitelerini hem de kendi sitemi taşıdım çok memnun kaldım. anında cevap geliyor ve çözüme bir kaç mesaj sonra ulaşıyorsunuz.

sitelerde donma, yavaşlama, ulaşamama gibi sorunlar yaşamadım. şu ana kadar iyi gidiyor. tavsiye ederim.

tek eleştirim web sitelerinin tel'deki halinin çok kullanışsız olması.
  • 13. yıllarında da beraber olmayı hedeflediğim hosting şirketim. abi siz neden bu kadar sorunsuz yönetiyorsunuz herşeyi; biz bir sorun yaşamak, çıldırmak ve klavye parçalamak istiyoruz ama siz bizi hep mahcup ediyorsunuz.
  • yaşattığı sıkıntılar arşa vardı. ticket hızlı cevap veriyorlar ama yüzlerce ticketlik sorun yaratan bir servis.

alternatif önerilerinizi öğrenmek isterim.
  • 2016 ocak ayından bu yana kullandığım firma. olması gerektiği gibi, fiyat performans oranı iyi hosting firması. diğerlerine göre fiyatları çok uygun. eskiden çoğu kişi bilmezken daha ucuz ve daha hızlıydı.
  • adınla mütevellit gerçekten işini güzel yapan nadir kurumlardan birisi, hali hazırda natro ve ixirhost kullanan birisi olarak, yaklaşık 1 yıla yakın bu kurumdan hizmet alıyorum ve sorunsuz kullanmaktan dolayı memnunum. mariadb son sürümünü destekleyen hosting hizmeti verdikleri için kullanmaya başlamıştım.
  • ekşide ilk defa bir firma için iyi bir entari yazıyorum o derece iyi bir firma, kazandıkları her parayı kuruşuna kadar hakediyorlar. bu da kayıtlara geçsin.
hesabın var mı? giriş yap