şükela:  tümü | bugün
  • sadece güzel kadınlar yeşillendirsin yazan sığır ordusu olacak başlığın aslı.

sözlüğe binlercesi doldu, birçok başlığın altında var bunlardan.

sosyal özgüvensiz, dışarı çıkıp iki insana merhaba deyip tanışamayacak sığır ordusu. hadi burası da tamam, git bir sürü dating uygulaması var indir hepsini, orada yap yapacağını. cinsel açlığın afrikasındayız resmen. tuttuğunu sikecek binlercesi var ekşisözlükte.

(bkz: pipimin tadına bakmak isteyen sözlük yazarları) böyle bir başlık gördü bu gözler.

yahu fikirlerini beğenirsin, yazdıklarını beğenirsin, yazarsın edersin, konuşursun, sevişirsin o apayrı bir mevzu. direk başlığın altına "sadece güzel kadınlar" yazmak nedir? bunun açıklaması nedir bir anlatır mısınız? bu kadar mı düştünüz be adam.

bence bu aynı zamanda sosyolojik de bir problemdir. zamanla bu tavırlar bu insanları yalnızlaştıracak, sapıklığa, potansiyel tacizciliğe kadar götürecektir olayı. her vaka böyle olur demiyorum ama etkisi kesinlikle vardır.

bütün gün sığır gibi bakışlarınla, düşüncelerinle rahatsız ettiğin, taciz ettiğin, mahalle baskısı kurduğun, algılarınla oynadığın kadınlar da gelecek senin karşına oturacak daha yakından taciz edebilesin diye. mantığınıza tüküreyim.

neden böyle afiş gibi bir şey yaptırmıyorsunuz? duvar ilanı veya? üniversite çıkışlarına asarsınız “bira içecek güzel kadın aranıyor” diye. açıklamasına da çünkü malım ve dışarı çıkıp kimseyle tanışamıyorum, 31 çekmekten de yıldım, artık anlayın halimden diye yazabilirsiniz. seks dilencileri.

bir tanesi de neden beni aşağılıyorsun, bana yardımcı olmaya çalışmıyorsun demiş. olayım dostum, siktir git tinder indir. beni de başlıkların altında aklı başında insanların yazdığı dolu entryler okuyayım diye aranmak zorunda bırakma.

suç sende değil seni ve senin gibileri buralara yazar yapanda.

buranın bilgi verme platformu olduğundan falan bahsetmiyorum bile.

idrak yollarında sıkıntısı olan bir kaç sığır için en basit tabirle edit: tinder indir, ekşisözlüğü sal. anladın?

edit 2: gel abla gel, seç beğen engelle. büyrüonn.
  • şimdiden anti şeyler yazacak yazarların, üstte bahsi geçen kişiler olacağına da adım gibi eminim.
  • içi çirkin adamdır. hatta büyük ihtimalle ergendir. ergense hormonlardan dolayı anlayışla karşılanabilir ve karşına oturtup konuşulabilir. ancak diğerleri için;

(bkz: bizimla degilsın)
  • aynaya her baktığında evrim teorisine isyan eden sığırdır.

sokakta, günlük hayatta sümüğünüzü dahi atmayacağınız, dişi sineği dahi 3 km öteden kesebilecek kadar abazan kalmış, evde otura otura yosun tutmuş asosyal tipler gelmiş burada triplere giriyor, tek haneli iq ile güzel kadın kapaklamaya çalışıyor falan... işte ekşi sözlük böyle çer çöplerle doldu, en azından bir yaz temizliği yapın be.
  • zeki kadinlar da beni yesillendirsin diye misilleme yapacagim sigirdir. ozellikle satranc oynayanlar tercih sebebidir. irk, cinsiyet, fiziksel durum hic onemli degil ama yas onemli, 18+ olsun yeter. ne olur ne olmaz, bir espri sonucu sonra ensarciya cikmasin adimiz.
  • erken uyumasam gece uplardım. duvar ilanı olayına yönelmelisin.

birazdan (bkz: nefes alanlar yeşillendirsin) denilecek, sen pek gündemde kalmayacaksın.
  • allah diyen aslan kadar enteresan olmayan durum. *
  • insanları cinsiyetlerine, toplumun belirlediği bayatlamış normlarla belirlenen dış görünüş özelliklerine göre ayıran yüzeysel bir tiptir. önemli olanın iç güzellik olduğu gerçeğini atlamış tam bir gereksizdir.

bu konuda bana katılan ya da katılmayan güzel kadınlar yeşillendirsin tartışalım, akşam da bişeyler içeriz belki kadıköy'e sık geliyo musun...
  • sığır büyükbaş hayvan demektir, tanımı yaptıktan sonra asıl konuya geçelim. arz ve talep bir noktada her zaman kesişir, bu durumda arz az gibi gözükse de abazanların pardon sığırların umutları az da olsa korunmaktadır. kendileri hem umut açısından hem de finansal açıdan fakir oldukları için bu yolu izlemektedirler.