şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evrimin bir başka üzücü yasasıdır. iyi yetiştirilmiş kadınlar hariç bir kadın güzelse eğer genelde 25 yaşına kadar onlarca ideal erkeği parmağında oynatarak harcıyor, bu günler sonsuza kadar devam edecekcesine eğleniyor. sonra bir bakıyor ki yaşı 30'a yaklaşmış. ilk beyaz saçlarıyla karşılaşıp, cildinde kırışıkların belirdiğini görüyor. bakıyor ki o parmağında oynattığı adamlar mutlu mutlu evlilikler yapmış, güzel olmayan yakın arkadaşları eşleriyle ponçik ponçik fotolar atıyor.

o an dank ediyor. hele bir de zengin olamamışsa hayat daha da acımasızlığını gösteriyor. +30 yaşında, bekar, karakterli, durumu iyi, yakışıklı, zeki erkek yok gibi hepsi kapılmış vaziyette olduğunu görüyor. bu noktada telaş yapıp aşktan vazgeçtim bari geri kalan hayatım zenginlikle geçsin diyerek tek özelliği geliri olan ilk erkeğe kapağı atıyor. tabi bir çok zengin tiplerde genelde 20'li yaşların başındaki kadınlara odaklandığı için zengin bir koca bulmaları da çok zor oluyor.
  • çünkü illa o beyaz gelinliği giyecekler. tamam giyin ama biraz seçici olun lütfen.
  • güzel kadınlarla evlenen erkeklerin kıskanıldığını gösteren beyan.
  • tüm yakın arkadaş çevresinin evlenmesinden ötürüdür. yakın bir arkadaşım böyle bir şeyin var olduğunu söyleyip tipsiz, vitaminsiz bir adamla evlenerek çocuk yaptı. arkadaşlarını yakalaması gerekiyormuş.

evliliğin ne kadar saçma bir şey olduğunu bu örnekten anlayabilirsiniz..
  • erkeklerin bu kız bana bakmaz düşüncesi yüzünden, vasat abilerce kapıldığı gerçeğinden başka bir sey değildir. şanslarını deniyorlar ya da reddedilince peşini bırakmıyorlar. bilemiyorum altan.
  • güzel kadınlar genellikle çıtayı arşa çıkardıkları için en son vasat erkeklere kalıyolar. o yüzden çok da şey yapmamak lazım
  • vasat erkek için acınası bir durumdur. çünkü güzel kız zamanında yediği önünde yemediği ardında vur patlasin çal oynasın bir hayat yaşıyor. eee artık vaktin geldiğini anlayıp kendini vasat erkeğe atmasi gerekiyor. cevrenizde örneği çoktur. eleman salagin teki iki kelime etmekten aciz ama yanındaki kız afet. insanlığına vicdanına vermiştir belki dicem ama gülme geliyor. kızlar önce makam mevki sonra tıpe kalırsa fırsat ahlâk kişilik vs.. bakıyor.
  • kaliteli erkekler kullanılmış ucuz bir paçavrayı istemez de ondan. güzel olup da kendini evleneceği adama saklayan, hiç sevgilisi olmamış, dudak zinası bile yapmamış kadın varsa buyursun yeşillendirsin.
  • vasat erkeğim, bekarım. son derece yanlış önerme içeren başlıktır.