373 entry daha
  • olmayan durumdur. bırakın bu safsatayı, çirkin kızlar bile çirkin erkeklerle beraber olmuyor.
  • sağolsun tüm güzel arkadaşlarım çirkin erkeklerle beraberler, mecbur yakışıklılar da biz çirkinlere kalıyor, teşekkürler çirkin erkek seven güzel kızlar.*
  • çirkin,yakisikli erkek yoktur,az ya da çok para vardir..
  • erkekte güzellik veya çirkinliğin pek bir önemi olmadığını düşünüyorum. eğer belli bir olgunluğa sahip olan kadınlardan bahsediyorsak, fiziksel çekiciliğin çok da ön sıralarda gelen bir kriter olduğunu düşünmüyorum. kriterler mutlaka kişiden kişiye değişir, ne olabilir? bence başta gelen fiziksel olarak sağlam olmaktır, yani karşıdakinin bir engeli olmamasıdır. kimse bunu kolay kolay söylemez ama içten içe öyle bir beklenti vardır. konu sadece cinsel olmaz ama insanların eşlerinden veya partnerlerinden beklentileri daha çok fizikseldir. istenildiği kadar fazla ruhsal uyum veya zihinsel doyum, romantizm vs olsun fiziksel olarak yetersiz bir erkek asla bir kadının tercihi olmaz. ister istemez, kendini geri çeker, ağırdan almaya başlar falan filan, kendini layık görmez çünkü... onun haricinde ekonomik kaygılar olabilir.
  • kadınlarda 10-20 yaş aralığında birincil kriter yakışıklılık ve popülerlik iken 20-30 aralığında bunun yerini espritüellik,zeka gibi kriterler alır.

30'dan sonra ise en önemli kriter olgunluk,sadakat ve müşfiklik olurken neredeyse o demin saydıklarımın hiçbir önemi kalmaz.. çirkin bile olsa şayet eleman bu kriterlerdeyse o en doğru koca adayıdır.

böyle bir refleksleri, tabiatları var hanım kızlarımızın..
  • erkeklerde çirkin yakışıklı diye ayrım yapılmaz ki erkek ya olgundur ya da çocuktur bir tane yakışıklı bir adam sevmedim ama sevdim diyebileceğim adamlar gayet düşünebilen zeki ve mantıklı insanlardı. he bunun paraya düşeni var yakışıklılığa düşeni var var oğlu var kızları anlayamazsınız
  • yine dertleşmiş abazan takım :)
    fiziksel güzelliğin aslında bir manası olmadığını ne zaman anlayacaksınız acaba.
  • he canım, türk erkekleri olarak hepiniz o kadar yakışıklısınız ki, güzel kadınlar salaklıklarından ya da para için çirkin erkeklerle beraber oluyorlar.
    oysa sırım gibi zannettiğiniz vucutlarınızdaki göbekleriniz, yarısı bitmemiş kara sakallarınızla hepiniz etrafın dolduruşuna gelip kendinizi yakışıklı zannederken, kimse sizin tipinizi ya da yanınızdaki kızı sorgulamaya cesaret bile edemez!
  • güzel kızlar çoğunlukla yalnızdır sevgili sözlük neredeyse hiç kimse sevgilisi vardır diye yaklaşmaz ama buna cesaret eden kim olursa kolaylıkla kızın gönlünü kazanabilir , çirkin veya yakışıklı farketmez.
249 entry daha
hesabın var mı? giriş yap