şükela:  tümü | bugün soru sor
372 entry daha
  • "allam konuyu biliyorsun amin" cümlesini sarf etmeme sebep olan konu
  • seviyorsa neden olmasın ama genellikle çirkin erkekler ile para için birlikte olurlar.

düzeltme : bohemian rhapsody izlerken aklıma geldi.freddie mercury bıyıklı ve tipsiz olmasına rağmen oldukça seksi.
  • çok yakın arkadaşım gitti, aşırı aşırı çirkin biriyle evlendi.

kız da taş gibiydi, ulan taş ne kelime. üstelik zenginlerdi, tamam çocuğun durumu çok daha iyiydi ama kızın da ailesi fakir değildi. herkesin içinden geçirdiği ama kimsenin soramadığı o soruyu sordum; "ayşe neden, cidden neden?"

"yakışıklı biriyle evlenip üç beş sene sonra ayrılmak mı, çirkin biriyle evlenip ömür boyu gözlerini benden alamaması mı?" dedi.

yakışıklı biriyle evlenip üç beş sene sonra ayrılmak dedim. çirkinler aldatmaz diye bir kaide mi var?
  • olmayan durumdur. bırakın bu safsatayı, çirkin kızlar bile çirkin erkeklerle beraber olmuyor.
  • sağolsun tüm güzel arkadaşlarım çirkin erkeklerle beraberler, mecbur yakışıklılar da biz çirkinlere kalıyor, teşekkürler çirkin erkek seven güzel kızlar.*
  • çirkin,yakisikli erkek yoktur,az ya da çok para vardir..
  • erkekte güzellik veya çirkinliğin pek bir önemi olmadığını düşünüyorum. eğer belli bir olgunluğa sahip olan kadınlardan bahsediyorsak, fiziksel çekiciliğin çok da ön sıralarda gelen bir kriter olduğunu düşünmüyorum. kriterler mutlaka kişiden kişiye değişir, ne olabilir? bence başta gelen fiziksel olarak sağlam olmaktır, yani karşıdakinin bir engeli olmamasıdır. kimse bunu kolay kolay söylemez ama içten içe öyle bir beklenti vardır. konu sadece cinsel olmaz ama insanların eşlerinden veya partnerlerinden beklentileri daha çok fizikseldir. istenildiği kadar fazla ruhsal uyum veya zihinsel doyum, romantizm vs olsun fiziksel olarak yetersiz bir erkek asla bir kadının tercihi olmaz. ister istemez, kendini geri çeker, ağırdan almaya başlar falan filan, kendini layık görmez çünkü... onun haricinde ekonomik kaygılar olabilir.
  • kızların gözüyle bakamadığımızdandır.

annen seni yakışıklı oğluşum diyerek seviyor diye, kendini yakışıklı mı sanıyorsun?

gollumun anası da aynı şeyi diyor.
  • çirkin bir erkek olarak umudumu ayakta tutan şey demek isterdim ama diyemiyorum beynim öyle bir birlikteliğin olma olasılığını tamamen reddetmiş. geçen gece rüyamda gerçekte birkaç kez gördüğüm taş gibi bir kızla sevgili olmuşum birbirimizi öpüyoruz birbirimizin kulağına sevgi sözcükleri fısıldıyoruz falan. bir süre sonra ‘böyle bir şey gerçek olamaz lan rüyadır kesin’ diye söylenerek uyandım sonra da kaderime sağlam bir küfür savurdum. yani durum o kadar vahim.
  • çirkin erkek aldatmaz diye bir yanılgı var. yakışıklı piç değilse genelde çirkin erkekler aldatır. sebebi aşağılık kompleksi. örnek adana limanı ve basketçi herif.
89 entry daha