şükela:  tümü | bugün
  • ülkemi seviyorum;
    havasını, suyunu, mevsimlerini, denizlerle çevrili oluşunu..
    ama gelgelelim kanayan bir yaramız var..
    güzel memleketimde varolan ve genel mahiyetteki (izmir hariç :) güzel kız kıtlığı nedeniyle yaşanan bir trajedi..

artık, yeni bir kavimler göçü zamanı geldi gibi..
    rusya, ukrayna, moldova vs..
    (bkz: thy sağolsun)
    (bkz: demokraside çareler tükenmez)
  • bunu geçtik
    "normal" doğru düzgün kızları da kaptılar.
    asıl mesele budur.
  • bir abazan söylemidir
  • saçma iddiadır.

ortalıkta bir sürü güzel kız var ama önemli olan denk gelebilmek. gerçi bir sürü de yok ama dediğim gibi önemli olan denk gelebilmek. bir de güzel kardeşim bu memleketin güzeli nazlı olur, gözü yüksekte olur, anası tarafından "aha baban gibi sümsükle evlenirsen benim gibi sürünürsün:)" gazıyla hali vakti yerinde erkeği tercih eder, onu geçtim yakışıklı ister, ister kızı ister..

hadi diyelim güzel kızı buldun, bu yurdum güzeline senin sunacağın ne var? güzel her şeyin bir bedeli vardır, tuzlusundan..
  • nasıl iyi futbolcu, sporcu boşta kalmazsa bu da aynı hesap.
    neden insanlar şaşırıyor ilginç!
  • 10 dakika önce badem, fındık, fıstık, kajuyla dolu kuruyemiş tabağında yoğunlukla beyaz leblebilerin kaldığı andır.

bundan sonra yapılması gereken hani o zor açıldığından tabağa geri bırakılmış antep fıstıkları var ya. hah işte onlara saldırmaktır. gazamız mübarek olsun.
  • göreceli durum. güzel kız çokta hem güzel hem olgunu bulunmuyor. ya gevşek herkese yüz veren biri oluyor, ya vücuttan kaybediyor, ya bakımsız oluyor, ya çok fazla açık giyinip adamı sorun yaşarız diye korkutuyor. ya konuşmayı bilmiyor ya da birikimsiz bir cahil oluyor.

hah diyorsun buldum bu hem güzel hem yumuşakbaşlı, nasıl davranacağını da biliyor diyorsun sevgilisi olduğu ortaya çıkıyor. sikeyim şansımı be.
  • bence tam tersi lan. ilik gibi kızlar bekar olanlar. millet korkup yaklaşmıyor heralde o kızcağızlar da kalıyor öyle sap gibi.
  • çok güzel, evet. kapılmadı ama kapılmayacak değil, kapılmak ne yahu ama o birine kapılıp gidebilir, elden bir şey gelmez.
  • kapılmamış olanları bulmak için açılmış olan başlık.