şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eric clapton in wonderful tonight sarkisinda gecer zannimca.

  and then she asked me do i look allright ?
  i said yes u r wonderfull tonight .
 • hayır yanıtını alıncaya kadar tatmin olmayacak kız tipidir. bu yanıttan sonra ise yanıtı veren kimsenin tatmin olması bir süre askıda kalacaktır.
 • güzel olduğu halde yok burnum küçük, yok saçım kabarık diye vırvır eden kız çeşididir bu. güzel olduğu kalde bir kompleks abidesi yatmaktadır bünyesinde. bu kompleksin nedeni nedir diye sormadan edemem içimden..zeka mı? kişiliksizlik mi?
 • evrenin sonuna kadar protesto edilmesi gereken kızlar grubuna dahil olan kızlardır.
 • bu soruyu sordukları zaman "hem güzelsin hem çekicisin hem de off ne biçimsin" diye yanıtlanması gereken kızlardır."seni seviyorum" filan da denmesi lazım gelir arada sırada bu insanlara.insanın diline yapışmaz böyle şeyler.hem doğa bir kadını en önemli görevi güzel ve çekici olup bebe imal edebilmesi gerekiyor diye programlamış hem de medya, toplum, çevre öyle olması gerektiği hususunda baskı yapmayı kendine görev edinmiş.kadınlar ne yapsın, doğal olarak kafayı sıyırmışlar, saçım, popom, tırnağım derken günler geçmektedir.bu gibi durumlarda kendisini lafla teskin ederken bir yandan da bunların aslında çok önemli olmadığı hususunda açıklamalar yapmak gerekir.ha bir de bu tip kızların yanında "ulen liv taylor da daş gibi hatun be yaw" denmemesi gerekir.geçici kısa devre ve bundan kaynaklanan kalıcı hasarlar söz konusu olabilir.
 • asik olup da (yani kiz sizin icin dunyalar guzeli) askinizi daha aciklayamadiginiz bir kiz ise dikkatli cevap vermeniz gerekir.. hani hafiften bir sans olarak gordugunuz anda istem disi olarak "guzel mi? off mna bile korum" diye cevap verip istem ici tokat yiyebilirsiniz, ayrica biricik askiniz sonsuza kadar platonik olur.. aksini ele alip "yok abi ben daha acilamam, hazir degilim" diye dusunerekten "yok canim ne guzeli? zimpara kagidi gibi suratin var" derseniz yine ayni dayagi yiyebilirsiniz (bkz: multi tasking)
 • gayet iyi bildiği halde başkalarından "evet güzelsin, hemde çok" cümlesini duymaktan, fiziksel güzelliğini tasdik ettirmekten garip bir haz duyan bir insan evladıdır bu. "hayır değilsin, hatta ölü götüne benziyorsun. kıçıma kaş göz çizsem daha bi düzgün olur" denildiğinde düşük desibelde "ahahahah" ile sınırlı ufak çaplı bir kahkahaya müteakip "seni şakacı, ne afacansın sen öyle" bakışı fırlatır. lakin için için "nası olur yaa, nası beğenmez beni. ciddi mi söyledi acaba" diye kendini yiyenleri de görülmüştür.
 • bu tip kızlara bkzlarla yanıt verilmeli...
  (bkz: güzel olduğunuz kadar küstahsınız da)
  (bkz: senin anan güzel mi)
 • bakışlarınızın ya da imalarınızın kendini güzel hissettirmeye yetmediği kız çeşididir ki sorma ihtiyacı duymuştur.

  öyleyse söyleyin sizde kuzum...evet çok güzelsin deyin...ölmezsiniz herhalde
  güzel olduğunu duymak için yanıp tutuşan bu kıza ve kızın güzel olduğunu farkeden kendinize üç kelimeyi fazla görmeyin.

  güzel miyim diye sordu dur bunun tahlilini yapayım bozayım şunu bıdı bıdı deyip cool takılmaktan daha kolay ve bunu yapanlara göre sizi kısa vadede daha mutlu kılacak bir eylem...kasmayınız efendim sonuçta istediğiniz şey aynı değil mi.