şükela:  tümü | bugün
  • en sevdiğim kadın tipidir. toplumun güzellik algısına uymadığını bildiği için ve cinsel açlık çeken türk erkeği tatafından egosu şişirilmediği için kasıntı olmaz. ne ise odur, samimidir. ayrıca çok ateşli bir ilişki yaşamanız kuvvetle muhtemeldir.
  • güzel bulmadığım kadının cazibesi de olmaz diyerek katılmadığım önerme, bu arada güzellik kişiye göre değiştiği için, kimse üstüne alınmasın.
  • kadının fiziksel özelliklerini bi kenara atın. konuşurken içinizi kıpır kıpır ediyorsa, espri anlayışı iyiyse, kültürlüyse, sevimliyse ve en önemlisi; size değer verdiğini hissettirebiliyor ise o kadını üzmeyin. üzmeyelim. mükemmeli aramaktan çok, mükemmeli yaratalım.
  • güzel konuşan kadındır. özgüveni yüksek olur ve birebir de iletişimi iyidir
  • aynı zamanda siyah süper ince çorap giyen kadındır.
  • aranılan ama bulunamayan kadındır, çünkü diğerleri gibi kendisini kanıtlama ya da belli etme düşünceleriyle yanıp tutuşmaz, içtendir.
  • güzel olmadığı halde cazibesi olan kadınlardan mesaj bekleyenler veri tabanı :))))
  • şehir efsanesi değil, gerçekten var o kadın. "güzel olmadığı" dendiği için çirkin kategorisinde oluyor bu. benim haddime değil birisine çirkin demek. ayrıca güzellik görecelidir diyip kamu spotumu bırakayım önce buraya.
    kadın çirkin. çirkin yani. ama bir insan kendisini bu kadar sevebilir, kendisine bu kadar güvenebilir. bunun kaynağı nedir bilmiyorum. bilmek de istemedim.
    böyle bir kendini sevmek, böyle bir özgüvenli hareketler başkasında yok. çekicilik bundan kaynaklanıyor, ben buna karar verdim.
  • ay bundan bizde bir tane var. kadında göt yok, meme yok, dudak yok. ama inanılmaz seksi. nasıl oluyor diye bazen oturup tartışıyoruz hatta. aura mıdır nedir artık...
  • benimdir.

edit:mesaj atıp durmayın erkek bir bireyim. iyelik anlamımda kullandım.