şükela:  tümü | bugün
 • gerçek bir çiledir. off nedir abi bu? nasıl bi hüzündür? sözlük hatunları yürümesin şimdi üstüme ama var böyle bi şey. aslında asıl çile ve hüzün güzel olmayan ve bunun farkında olan kadının güzel olma çabası. kuaföre gider, pahalı giyinir, topuklu giyer ne bileyim bu uğurda zorlar kendini ama olmaz. olduramaz. ne yaparsa yapsın olmaz. bu o kadar bellidir ki üstelik
 • güzel olmayan demeyelim de stil sahibi olmayan diyelim bence biz...

  şimdi eğer pek güzel bir kadın değilseniz öncelikli hedefiniz kilo vermek ve spor yapmak olmalı. böylece orantılı vücut hatlarına sahip olursunuz.

  vücut hatlarınız orantılı ama kemikleriniz mi biraz tuhaf? o zaman ona uygun giyinmelisiniz. yani problem bacaklarda ise tayt ve mini etek düşmanınız olmalı, bel sorununuz varsa bazı pantolonlardan köşe bucak kaçmalısınız. illa güzel noktalarınız vardır size güven veren bunları ön plana çıkarın.

  en önemli kısım ise hedef geliştirin ve başarılı olmak için çalışın çünkü başarı ve güç yeryüzündeki en ama en çekici şey. sizi stil sahibi ve özgüvenli yapar.

  sonra birden bire salt çirkin değil güzel mi çirkin mi karar verilemeyen bir kadına dönüşürsünüz ki bu da bence gizem demektir.
 • sadece güzel olmadığını kabullenmiş kadınlara hüzün katar.

  öte yandan erkek için kadına yaklaşmakta kolaylık sağlar. zira bu çileyi çeken kadınların kendilerini güzel bulan ya da öyle hissettiren adamlara karşı koyabilmeleri genelde çok zordur.
 • güzel olan kadının çilesinden daha azdır.
  güzel bir kadın, çevresinde pervane olan onca erkeğin içinden hangisinin iyi niyetli olduğunu anlayamaz.
  onlar için, elde edilmeye çalışılan bir avdır.
  karşısındaki erkek onu çok sevse de, "acaba güzelliğimden dolayı mı bu ilgisi" gibisinden sorular beynini kemirir.
  her kadın, beyninin güzelliği ile sevilmek ister.
  zengin erkek avcısı, bozuk karakterli kadınlar hariç tabi ki.
  bundan dolayı; güzel olmayan demeyelim de fazla çekiciliği olmayan bir kadın gerçekten sevildiğini daha kolay anlar.
 • bir cafer'in çilesi değildir.