şükela:  tümü | bugün
  • benim.

kızdan bahsediyorum. önce ben gördüm, benim beyler.
  • 3 yaşındaki kızımdır. bu "sevgilisi olmayan kız" ifadesi şimdilik hoşuma gidiyor *
  • sevgili sahibi olmak için güzel olmak yeter koşul olduğundan... kesin bi acaiplik olan kızdır. yoksa güzel bi kızın nasıl sevgilisi olmaz? güzel bi kız sevgilisinden ayrılmış olamaz mesela, ya da eski sevgilisini hala seviyor olamaz. güzel kız sıkıcı bir salak da olamaz. güzel kızın bağlılık problemleri olamaz. güzel kız, ilişki istemiyor olamaz. güzel kız çok çalışıyor olamaz. güzel kız öküzün önde gideni olamaz. güzel kıza hoşlanacağı biri denk düşmemiş olamaz. güzel kız terkedilmiş/aldatılmış olamaz. güzel bir kız, kendisi kadar güzel olmayan, normal insanların sahip olduğu hiçbir özelliğe ya da soruna sahip olamaz. sevgilisi olmalıdır, çünkü güzeldir ve bu, hayatta tek önemi olan şeydir. güzel bir kızın sevgilisi olmaması büyük bir muammadır gerçekten de.
  • erkekler boyle kizlara genelde "yok abi bize bakmaz bu kiz" diye dusunur.
  • *başına ne geldiyse dürüstlüğünden gelmiştir.
    *yalanı hiç sevmez.
    *bir yerde yalan yanlış bir şey görürse kendine hakim olamaz, dobradır. haksızlığı hiç sevmez.
    *kime değer verdiyse hainlik yapmıştır, ama o yoluna devam etmiştir.

ve en önemlisi;

*kendisini taşıyabilecek erkeği arıyordur.

ruhsuz pezevenkler sizi!
  • ilişki yaşamazsa ölecek hastalığından muzdarip değildir. çok etkilendiği biri olmadıkça ilişki yaşamayı seçmiyordur.
  • çaldırsın ben ararım
  • duvar ustası olmuştur.

öyle bir duvar örer ki. ördüğü duvarın önüne yaklaşmak için tel örgüleri aşman gerekir. dikenli ten örgülerini aşmaya çalışırken yara bere içinde kalırsın malum son vazgeçersin.

o orada güzelliğini bitirir, duvarın arkasında sonsuza kadar bitmeyeceğini zannettiği güzelliği ile bekler, bekler, bekler. bekledikçe ördüğü duvara benzer. taşken, taş kesilir.

sonra da niye böyle. elinin körü güzel kız, elinin körü. *

edit: bak bir de şu var.

''karşımıza zamansız çıkmış insanları yolumuzun dışına sürerken birgün geri dönüp onu deliler gibi arayacağımızı hiç hesaba katmıyor muyuz?

hayat her zaman cömert davranmaz bize, tersine çoğu kez zalimdir, her zaman aynı fırsatları sunmaz, toyluk zamanlarını ödetir. hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların, eskimeden yıprattığımız dostlukların, savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla yapayalnız kalırız bir gün. bir akşamüstü yanımızda kimse olmaz, ya da olanlar olması gerekenler değildir.''
  • karşısına çıkan erkeklerin ya çok sıkıcı, ya parasız, ya evli, ya çok memur, ya çok tecrübesiz, ya tipsiz, ya zevksiz, ya kültürsüz, ya da anti-karizmatik olması sebeplerini öne sürerek, hiçbirini kendisine uygun görmeyen kız modelidir.
  • karakteri falan kötü değildir, sizin saçma salak insanlık derslerinize ihtiyacı da yoktur, ellini sallasa ellisidir fakat önemli olan bu değildir sadece seçicidir, gerçekten sevebileceği birisiyle olmak istiyordur.