şükela:  tümü | bugün
 • sporla, daha doğrusu futbolla ilgili izlediğim en iyi programlardan biri.her bir program dvd haline getirilip piyasaya çıksa belki alan çok olmaz ama futbolun gerçek sevenleri için nimetten sayılır.metin oktay bölümünde onu izleyemedim için birdaha üzülürken,metin tekin,suat kaya bölümünde süper eğlendim.alpaslan dikmen'de ise tabi o acıklı müziğinde etkisiyle gözlerim doldu.kısaca kıymetinin bilinmedini düşündüğüm arşivlik yapım.bu arada müziklerini yapanların gerçekten eline sağlık,her kareye cuk oturmuş,çok etkili.ama allah aşkına biri söylesin nerden, nasıl bulurum ben bu müzikleri.bunca zamandır ararım hala bulamadım.

  edit:bugün tekrar takıldığım, arka arkaya metin oktay,alpaslan dikmen ve uefa kupası bölümleriyle combo yapmış,aklımı almış süper program.

  sevindiren edit:arkadaş ben hayatımda hiçbirşeyi bu kadar aramadım, bulunca sevincten mal gibi kaldım resmen. neyse ahanda o meşhur melodi."consolamentum - francesco banchini"

  http://www.youtube.com/watch?v=uga6foui1cc

  bu da var ben aradım siz aramayın canlar..

  http://www.youtube.com/watch?v=i1_omvfpami
 • harika müziklerle bezeli güzel işler çıkaran, mevcut türk televizyonlarının en underrated programlarından biri.
 • nostaljik içeriği ve tema müziğiyle mutlu eden, eski duyguları canlandıran bir ntvspor programı.
 • (bkz: world of warcraft)
  gerçi güzel filan yetmez şöyle gorgeous gibi bir kelime lazım ama olsun...ayrıca oyunda denilmemesi gerekir kanaatindeyim artık... şu an bitanecik night elfim bir ağacın altında, kıvrılmış uyuyor, beni bekliyor eh hadi yine de olsun... serbest çağrışım işte...
 • ntv'nin pazar günleri yayınlanmaya başlayan yeni futbol programı. çok farklı çok keyifli. dun futbolcuların lakaplarına göre bir 11 sıraladılar örneğin.
 • guzel oyun guzel bir program.

  eger daha populer bir ulusal kanalda yayinlansaydi eminim yuzlerce entry girilmis olurdu su ana kadar. eski futbolcular o zamanlar soylenmemis bir cok gercegi artik uzerinden uzun zaman gectigi icin rahatlikla anlatiyorlar, bir de nasil yapiyorlarsa hepsi de cok esprili ve samimi program sirasinda.
 • spor servisi programında fuat akdağ ve mehmet demirkol acayip yapay hareket ve sözlerle bu programın reklamını yapınca bu programın varlığından haberdar olmuştum. "heralde yeni bir proje/ format geliyor, o yüzden tanıtımına yardım ediyorlar." diye düşünmüştüm. taffarelli bölüm hoşuma gidince burada başlığını açmak istedim ama o da ne, sanki daha önce hiç yapılmamış gibi göze sokulan bu programa dair taa 2006 yılında entry girilmiş. gazeteci olsun, televizyoncu olsun fark etmiyor, söylenen 3 şeyin 2'si yalan 1'i abartı. güzel oyun geri dönüyor deseler sanki kötü program olacak.

  her neyse, konuklarını abuk subuk adamlardan seçmeye başlayana kadar oldukça güzel bir programdı. gökhan zan gibi bir gerzeği böyle bir programa konuk etme hatasından sonra biraz olsun kültürlü, esprili tiplerden programlarına konuk seçerler diye umuyordum ama aynı vasatlıkla devam ettiler. gökhan zan'ın vatan - millet - sakarya'sını 45 dakika dinleterek mi güzel oyunu anlatıyorsunuz bize? adam neredeyse dün bırakmış futbolu, bu herife gelene kadar eskilerden ne adamlar var ya? kaliteli konuk bulamıyorsanız programı haftada 1 değil, ayda 1 yapın. vallahi çok can sıkıcı iş yapıyorsunuz. 60lık 70lik eski futbolculardan dinleyelim biraz, şu yeni nesil türk krolarıyla bari bu programda muhatap olmayalım. biraz kafayı çalıştırsanız keşke. sevdiğim bir kaç bölümün linkini vereyim.

  claudio taffarel
  http://www.ntvspor.net/…16-57e5a08a12ffbf6a9c1887e3

  feyyaz uçar
  http://www.ntvspor.net/…ar-57eec9fa0b35954fc45d8c43

  yılmaz vural
  http://www.ntvspor.net/…16-58014b2d0b35942ec86253ef

  sırf ibretlik olsun diye bir de şunu vereceğim. taraftarı olduğum takımın oyuncusu olmasına rağmen bu kadar itici olabilen bir insanla program yapmaya karar veren öküz kimse belki şu yazdıklarımı okur.

  gökhan zan
  http://www.ntvspor.net/…3d0958471d16f8674068#bolum1
 • kanal 24'te yayınlanmaya devam eden şahane program.*
 • futbolu bırakanların hayatını anlatan, onlarla güzel röportajlar yapan ekranların en güzel spor belgeseli
 • samuel eto'o ile olan bölümü:

  (bkz: #66204808)