• çok acayip bi itirafı olandır... malsam malım arkadaşım; yargılamayınız rica ederim.

hayatım boyunca çok güzelsin lafını duydum. hemen arkasından da "ah bi zayıflasan var ya" cümlesi geldi.

çok kafa yordum güzellik kavramı üzerine. kendimi hayli hırpaladığım zamanlar oldu. bazen de amaaan sikerler yaa dedim.

sonra fark ettim ki ben, kiloyu zırh yapıyorum kendime. adam bu halime(!) geliyorsa, kesin beni seviyodur diye düşünüyorum. beni "götürmek" için yaklaşıyo olamaz; kesin muhabbetimi; aklımı fikrimi seviyo olması lazım diyorum.

yargılama diyorum haaala tip tip bakıyosun!

neyse, işin içinde garip gurup; çocukluktan miras mini travmalar var sanırım.

kesinkes sevildiğimi bilmek için, erkeklerin önüne koyduğum bi seviye tespit sınavı sanki fazlalıklarım.

"beni" sevsin diye..

bedenimi kendimden/kendim dediğim şeyden uzaklaştırdığımı ve belki de küstürdüğümü hiç hesaba katmadan...

çünkü güzeli sevmek kolay. sıkı bi kıçı, güzel saçları, ağzı, burnu..

"beni param için mi seviyor acaba" diye kıllanan ünlüler gibiyim.

zavallı biçimde garantilemek istiyorum sevildiğimi. çünkü bedenim mükemmel değilken beni severse, seviyordur. her şeye(!) rağmen seviyordur. kolay olduğundan değil, sırf ben olduğum için; başkası olamayacağı için beni seviyordur.

yarın öbür gün bir trafik kazası geçirsem de sever. sakat kalsam da sever. kaşım bıyığım çıksa da sever.. beni sever.

evet değerli okurlar. ben yüzü güzel şişman kız! bir terapimin daha sonuna geldiğimiz şu dakikalarda, hunharca nutellamı kaşıklıyor ve neden hala 36 beden olamadığım hakkında farklı senaryolar üretiyorum. sanırım su içsem yarıyor ve metabolizmam yavaş çalışıyor. belki de hormonlarımda sıkıntı vardır.

demokrasimizde her şey mümkün olup; her bahane de mevcuttur.

beni seviyor musun?
  • zayıfladığında afet olabilitesi yüksek kızdır. 90 kilo olan arkadaşım 67 kiloya indiğinde değişimin meyvesini hapur hupur götürdüğünü gördüm. o kenarlara yayılmış burnu ufacık oldu, tontiş yanakları süzüldü elmacık kemikleri ortaya zuhur etti. bu kız vakti zamanında arkadaşıma teklif etmişti beyefendi burun kıvırdı 3 ay sonra kızı görünce dizlerini dövdü. şu anda o kilolu halindeyken onu olduğu gibi kabul eden biriyle beraber, bizimki de sapları oynasın dursun.
  • türk erkeklerinin hepsinin ultra yakışıklı, 1.90 boyunda, adonisli, kaslı olmasından dolayı beğenmediği kızdır.

göbeği salıp 90-60-90 kız beklerken komik oluyosunuz beyler. benden duymuş olmayın ama.
  • arkalarından neden zayıflamıyo halbuki ne de güzel yüzü var diye konuşulan kadınlardır bunlar. ama belki onlar şişman olmayı kafaya takmamaktadırlar, hatta belki şişman sever bir de sevgilileri vardır ve mutlu mesut yaşamlarını sürdürmektedirler.
  • en bir güzel örneği http://9gag.com/gag/2046081 adresinden görülebilir.

düzeltme: şişmanken yüzü güzel anlamında demiyorum tabi, kilo verdikten sonra yüzünün güzelliği iyice ortaya çıkmış anlamında.
  • çoğu "sırf formda olduğu için ortamlarda güzel diye bahsi geçen kız"dan çok daha gerçek bir güzelliğe sahiptir. erkek ortamlarında bu yüzü güzel şişman kızı güzel bulduğunuzu ve hatta yanındaki incecik belli fındık popolu kıza tercih edeceğinizi söylediğinizde dalga konusu olursunuz. boşverin, her konuda olduğu gibi dayatılmış seksi ve güzel kalıparından çıkabildiyseniz doğru yoldasınız demektir.
  • benim sevgilim olmaya adaydır. arkadaş dünyanın en güzel şeyidir yüzü güzel şişman kız. sevilmeli çok sevilmeli hemde. kıymetini de bilmek lazım.

hah bunun yüzü çirkin şişman kızı var bir de. abo dışman dötüne.
  • benim, kendi jargonumda "nurtopu" diye adlandırdığım bir insan tipidir.
  • şimdi bu kilo denen olay takdir edersiniz ki sadece vücutta bulunmuyor, yüze de bir kısmı yansıyor. elmacık kemiklerinin üzerini etler örtmüş, avurtlar çökmemiş, cilt biraz gerilmiş parlamış, yüzey genişlediği için burun olduğundan küçük görünüyor falan.

evet kilo vücudu çirkinleştirirken yüzü ekseriyetle güzelleştiren bir şey demeye çalışıyorum. böyle kızların çoğunlukta olmasının nedeni budur sevgili sözlükçüler, bir başka analizde görüşmek üzere.
hesabın var mı? giriş yap