şükela:  tümü | bugün
  • senelerdir tam aksi olduğunu düşündüğüm şey.
    lakin şu son günlerde aslında güzelliğin benim için sadece başlarda önemli olduğunu anladım.
    aslında gerçekten güzel, neredeyse idealimdeki gibi bir sevgilim var.
    (bkz: #31331323)
    fakat yetmiyormuş.
    ilk başlarda gerçekten aşık oldum sandım, fakat daha çok kısa bir süre geçmişken sıkıldım.
    bana birini unutturabilir sandım, hatta unutturdu sandım ama yanından bile geçmemiş.
    sadece tipini beğenmediğim için, yanıma yakıştıramadığım için beni hayatta tek anlayan, koşulsuz, şartsız , çıkarsız yanımda olan ve şu an yitirdiğim insanı unutturamadı bana.
    o beni hep dinledi, hep destek oldu, gel dedim geldi git dedim gitti. yeri geldi duygusal boşluklarımda ona tek gecelik muamelesi yaptım, ertesi gün suratına bakmadım, o hep yanımda kaldı.
    ta ki " artık senin umrunda değilken ve seni böyle severken artık yanında kalmak bana acı veriyor, ufacık bir umut versen yine pes etmem ama umudum yoksa daha da acı çektirme" diyene kadar.
    ben ne dedim "ben seni üzerim, görüşmeyelim o zaman" dedim kestirdim attım.
    o ise bi iz bile bırakmadan kayboldu gitti hayatımdan.
    şimdi sayesinde kalabalıklar içinde yalnızım.
    bir erkek her zaman güzelliği sevmeyebiliyormuş sayesinde anladım.
    ben o büyük aşkı, o büyük kalbi kısaca onu sevmişim, ruhunu sevmişim.
    hep vicdan sandığım şey meğer aşkın ta kendisiymiş.
    en acı pişmanlık eğer onu bir yerlerde bulamazsam bunu hiç bir zaman bilmeyecek olması.
  • yoktur.
  • ders notu isteyecektir.
  • başka şansı yoktur. varsa zaten hiç sizin olmamıştır.*
  • menapoza girmiştir. kafayı siyasetle bozmuştur.
  • aylardır sevişmemiştir.
  • kese kağıdına önem veriyordur.
  • henüz doğmamış erkektir. ha bu sözü söyleyen ise rol yapmaktadır.
  • güzellik yerine 2 bira içmeyi tercih eder. materyalist değil hedonistiktir.
  • zevksizdir.
    hayatta kalmak için yemek yiyendir aynı zamanda.
    üstüne başına da dikkat etmez, annesi ya da eşi alır kıyafetlerini kaç yaşına gelirse gelsin.