şükela:  tümü | bugün
  • gayet normaldir. tersi aptalcadır bence.

+ çok yakışıklısın/güzelsin.
    - ee? yani?

napıyim amk öyleyse, ben mi yaptım? naaptım yani bunun için? hiç. benim emeğimin sonucu olmayan bir şeyin övülmesi bana niye mutluluk versin ki anlamadım.

37 yaşında geldiğim kafa bu.
  • başarının ve iyi eğitiminli olmanın da temelinde insanın kendi seçmediği primer faktörler vardır . zeka da güzellik gibi genetiktir ; zekamızın övülmesi ile güzelliğimizin övülmesi çok farklı şeyler değildir. anlatılan bir şeyi bir kerede anlayan ve unutmayan biri de güzel doğmuş biri gibi taş atıp kolu yorulmadan bu kabileyete sahip oluyor.
    ailesi eğitimli ve zeki olunca (çevresel faktörlerin etkisiyle) ,çocuk iyi okullara giden yolu/aşamaları doğal ortamı olarak geçiyor.
    demem o ki , biri size güzelsiniz derse mutlu olun , ananızın ak sütü gibi helaldir bu mutluluk ; en az zeki olmak için hiç bir şey yapmamış bir dahi kadar .
  • emek verilmeden sahip olunan her şey için genellenebilir. zeka da böyledir.

+ hocam çok zekisiniz!
    - e biliyorum! ne ki bu yani!
  • asla yaşamayacağım durum.

insanlar ne dertlerle uğraşıyor. tanrım ellerine sağlık iyi ki beni çirkin yaratmışsın.
  • instagram yorumlarında bol bol gördüğümüz kız tribi. ben mi? ben bayılırım.
  • instagram'di facebook'tu derken surati makyajdan pudrali pastaya donmus sosyal medya maymunlari ya da estetikle azicik bakilabilir olmus kizlar bile bu mesajlardan yuzlerce aliyor. hatta diyebilirim ki, azicik yuzu guzel olsun, tombul bir vucuta sahip biri bile bu ulkede prenses muamelesi gorur, at bacaklariyla ya da sivilce/kil koku karisimi o igrenc mayin tarlasiyla bile pek guzel ilgi toplar. ulkemizin cinsel acligin afrikasi oldugunu hatirlatmaya gerek yok herhalde ?

velhasil gercekten guzel olan kadin guzelliginin farkindadir, "sen guzelsin, sen soyle guzelsin" gibi laflara alisiktir aslinda. dogal ve duru bir guzellik karakter yoksunuysa zaten cirkin kadinla yattiginda yaptigin masturbasyon neyse (onun akliyla kendini kandirirsin), guzel kadinla yaptigin masturbasyon da odur (onun guzelligiyle kendini kandirirsin) o yuzden karakter yoksunu bir guzellik mutlu olsa ne yazar, olmasa ne yazar. konumuza donersek, karakterli bir guzellik iste boyle sig bir iltifatla tatmin olmaz, o ilgiye muhtac degildir, aradigi oyle bir ilgi degildir.