şükela:  tümü | bugün
  • senaryosu pınar bulut a ait olan bkm filmi.
    pınar yazmışsa güzeldir diyor ve kenara çekiliyorum.
  • az önce teaserını izledim. bi küçük heyecan yaratmadı değil; kaliteli bir prodüksiyon gibi görünüyor.

başrollerini de birkan sokullu'yla burçin terzioğlu paylaşıyormuş.

özellikle burçin terzioğlu'nun son yıllarda oyunculuğunu gözle görülür şekilde geliştirdiğini ve proje seçimlerini çok doğru yaptığını düşünüyorum.
  • burçin terzioğlu, birkan sokullu, serkan keskin, melisa şenolsun ve feridun düzağaç'ın rol aldığı, umur turagay'ın yönettiği gerilim filmi. hikaye pınar bulut'a ait. vizyon tarihi henüz belli değil. senelerdir görüşmediği babasının evine dönen nisan'ın geçmişiyle ilgili aydınlatması gereken şeyler vardır ve olaylar gelişir.
    edit: (bkz: filmrulosu)nun verdiği bilgiye göre vizyon tarihi 13 aralık 2019 olarak belirlenmiş.
  • fragmanı itibariyle başarılı bir gerilim filmine benziyor.
    fragman
    imdb
    edit: vizyon tarihi 13 aralik 2019
  • filmin oyuncu kadrosunu bir yana bırakırsak cin vs. olmadan bir türk gerilim, korku filmi. amerikan vari esintilerin olması çok normal ama fragmandan çıkarabileceğim "şimdilik" sonuca göre çekim kalitesi ve efektler oldukça iyi. güzel bir başlangıca benziyor, umarım izleyiciyi yanıltmaz.

fragman
    fragman 2
  • ıcinde tonla hikaye bulunduran bir memlekette hala bati kliselerinin cekilmesi yorucu hakikaten. bu da onlardan biri. sayisiz yabanci muadili varken bunu neden izleyeyim ki (ben bu tarzi genel olarak sevmem zaten)? gerci izleyecek cok kisi olmasi sebebiyle cekiyorlar kendilerince haklilar. bizimkilerin de yerli hikayeden anladigi sallama zengin fakir ve tore asiret isleri. neyse gisesi bol olsun.
  • bugüne kadar çekilen korku filmlerinden farklı bir konu işlemesi sebebi ile ilgimi çekmiş filmidir.

konu itibari ile amerikan yapımlarından fazlasıyla esinlenilmiş, burası kesin ama türk sineması için büyük bir yenilik.
  • güzelliğin portresi rolünde demi moore'un oynadığı film.. fragmanı yürek hoplatıyor.. (bkz: swh)
  • nolur bir kez olsun kotaralim şu işi, dedigim, fragmani umut verse de filmm bitince 'bu da tırt cikti' diyecegimi dusundugum turk korku filmi. cok amerikanvari. cok tanidik sahneler. ismail abim klişeden ölen var, sakın ha.