şükela:  tümü | bugün
  • edis'in emina ile düet yaptığı yeni şarkısı. bu yıl bu kadar çok şarkı çıkartıp konuşulan kişi edis oldu tebrik etmek gerekli. hemde sözlerinin kendisinin yazması büyük başarı ilk dinlediğimde çok hoşlanmasamda dile takılacak soft tempo bir şarkıya benziyor. nihat odabaşı güzel iş çıkarmış bence klipte yabancı klip kalitesi var ucundan. mustafa sandal pişman mıdır acaba bu klipteki eminayı görünce edis ile yan yana gelince bile eğreti durmuyorlar.

link
  • tanım: edis ve emina jahoviç'in birlikte seslendirdiği çok taze bir şarkı.
    çok gariptir ki edis'i şu ana kadar küçük gördüğümü düşünüyorum. anladım ki türkiye'ye gerçek anlamda farklı bir müzik ruhu getirmiş. şarkı bilinenin çok ötesinde. zorlamalar olmadan, temiz bir beat eşliğinde ruha huzur veren seslerle okunmuş gerçekten güzel bir şarkı olmuş.

eleştirilere gelirsek, edis şarkının başında okuyarak çıtayı yükseltince, emina edis'e oranla daha sıradan ve etkileyici sayılmayan bir sesle okuduğu için biraz hayalkırıklığına uğrattı.

klibin bazı sahneleri çok hoş, denizde uzanırken vs. çekilenler. ama diğer sahnelerden yapmacık gelenler var. edis'le emina yanyana birbirlerine sırnaşıyorlar falan. şahsen daha romantik, en azından etkileyici olabilirdi. şarkıya göre fazla arabesk bir klip. totalde geçer not alır.
  • keşke emina sadece klipte oynasaymış dediğim güzel şarkı. klibin yarısından sonra belki edis tekrar şarkıya girer diye bir umut bekledim ama hüsran.

yine de bence türkiye şartlarında gayet başarılı ve farklı bir çalışma.

edit: dinledikçe emina'da iyi gelmeye başladı. "güzelliğine" kısmını çok hoş söylemiş. hatta bazen sırf orayı dinlemek için açıyorum şarkıyı.
  • o kurşun gözlerde ne saklı 0.33ten itibarenkısmını dinlerken e bu naughty boy - la la la resmen dedim.

denemek isteyen
    ı can't find your silver lining
    ı don't mean to judge 0.59 itibariyle
    kısmıyla aynı olduğunu duyabilir.

tamamen hayal kırıklığı. belki şarkının başka yerleri de araktır. caps lock açık : ya bunu neden yapıyorsunuz?
  • mükemmel edis ve emina jahovic şarkısı. içi içine sığmıyor şarkının.

“o kurşun gözlerde ne saklı
    içimde bir haller var”

edis yüzünden emina jahovic fanı olundu. daha ne olsun?
  • nefis bi şarkı. dinle dinle dinle bi daha dinle.
  • ismini beğendiğim için dinlediğim; dinlenebilir, pozitif bir şarkı olmuş.
    *
  • bazen olabiliyor böyle. edis‘i sevmem, emina jahovic‘den haz etmem ama bu şarkıya bayıldım. hatta emina’nın şarkıya katkısının daha çok olduğunu düşünüyorum. bir şarkı defalarca kaç kere dinleyebiliyorsa öyle dinliyorum günlerdir.
  • son dönemde mainstream pop açlığımı ariana grande'nin son 2 şarkısıyla** giderirken, 3. olarak listeme girmiş şarkı. tebrikler iyi iş.
  • ba-yıl-dım...* böyle insanın içini kıpır kıpır eden. kaç bilmem km ötedeki sevgiliye koşarak götürecek motivasyonda bir şarkı. **