şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tanım: edis ve emina jahoviç'in birlikte seslendirdiği çok taze bir şarkı.
  çok gariptir ki edis'i şu ana kadar küçük gördüğümü düşünüyorum. anladım ki türkiye'ye gerçek anlamda farklı bir müzik ruhu getirmiş. şarkı bilinenin çok ötesinde. zorlamalar olmadan, temiz bir beat eşliğinde ruha huzur veren seslerle okunmuş gerçekten güzel bir şarkı olmuş.

  eleştirilere gelirsek, edis şarkının başında okuyarak çıtayı yükseltince, emina edis'e oranla daha sıradan ve etkileyici sayılmayan bir sesle okuduğu için biraz hayalkırıklığına uğrattı.

  klibin bazı sahneleri çok hoş, denizde uzanırken vs. çekilenler. ama diğer sahnelerden yapmacık gelenler var. edis'le emina yanyana birbirlerine sırnaşıyorlar falan. şahsen daha romantik, en azından etkileyici olabilirdi. şarkıya göre fazla arabesk bir klip. totalde geçer not alır.
 • mükemmel edis ve emina jahovic şarkısı. içi içine sığmıyor şarkının.

  “o kurşun gözlerde ne saklı
  içimde bir haller var”

  edis yüzünden emina jahovic fanı olundu. daha ne olsun?
 • keşke emina sadece klipte oynasaymış dediğim güzel şarkı. klibin yarısından sonra belki edis tekrar şarkıya girer diye bir umut bekledim ama hüsran.

  yine de bence türkiye şartlarında gayet başarılı ve farklı bir çalışma.

  edit: dinledikçe emina'da iyi gelmeye başladı. "güzelliğine" kısmını çok hoş söylemiş. hatta bazen sırf orayı dinlemek için açıyorum şarkıyı.
 • edis'in her geçen gün daha da başarılı olduğunu kanıtlayan şarkı. sound'unu çok beğendim.
 • klibini sessiz izlerken emina jahovic -ya da türkcan- sanki penelope cruz dans ediyormus izlenimi yaratiyor.
 • yeterli bilinirlik yakalayamamasını (emin değilim belki de biliniyordur) mustafa sandal'ın lobi eylemlerine bağlayabilir miyiz diye merak ettiğim güzel şarkı.

  ekleme: iki şarkısı yalan ve buz kırağı hit olup da radyo ve tv'de dönmeye başlayınca güzelliğine araya kaynamış. bir şarkıcının üçüncü bir parçasını döndürmek çok görülmemiş bir şey olduğundan edis de güzelliğine şarkısı radyo ve tv'de dönüp yeterli kişiye ulaşana kadar an'a klip çekmeyecekmiş. *
 • olmuş.
 • o kurşun gözlerde ne saklı 0.33ten itibarenkısmını dinlerken e bu naughty boy - la la la resmen dedim.

  denemek isteyen
  ı can't find your silver lining
  ı don't mean to judge 0.59 itibariyle
  kısmıyla aynı olduğunu duyabilir.

  tamamen hayal kırıklığı. belki şarkının başka yerleri de araktır. caps lock açık : ya bunu neden yapıyorsunuz?
 • ismini beğendiğim için dinlediğim; dinlenebilir, pozitif bir şarkı olmuş.
  *
 • bazen olabiliyor böyle. edis‘i sevmem, emina jahovic‘den haz etmem ama bu şarkıya bayıldım. hatta emina’nın şarkıya katkısının daha çok olduğunu düşünüyorum. bir şarkı defalarca kaç kere dinleyebiliyorsa öyle dinliyorum günlerdir.