şükela:  tümü | bugün
  • oyunculuk ve modellik ajanslarının pek çoğuna başvurmuş kadındır. özgüven güzel bir şey.
  • dün iki kız gördüm otobüs durağında.
    biri çok güzeldi ve hiç makyajı yoktu. salaş sade giyinmişti.
    diğeri ise - bir insanı çirkin diye nitelemek hiç hoş gelmez bana ama -
    güzelliği ile dikkat çekmiyordu diyelim.

güzel olan sakin bir şekilde duruyor diğerinde bir hoplamalar zıplamalar, selfi çekmeye çalışmalar, ayaküstü ruj tazelemeler...

güzel olan çok asil geldi o an.
    diğer kızdan daha çok ilgi odağı olduğuna eminim. bunun farkında olduğunun da.

güzelliğinin farkında ve bunu kullanmıyorsa çok asil kadındır bence.
  • benim farkıma varmıyorsa çok da sikimde değildir.
  • kaç kaç kaç kaç kaç amk kaç kaç
  • güçlüdür. önde başlar. ama hatalı kullanırsa cinsiyet farketmeksizin nefret ettirir. yalnızlaşır*
  • itici derecede yüksek bir egoları vardır. gerçekten tahammül edilemeyecek derecede şımarıktırlar. bir erkekle göz göze geldiyse o erkek kesinlikle ona yavşıyodur. aksi iddia edilemez.
  • farkındaysa ama farkettirmiyorsa cidden asil ve zekidir.
    tam aradığımdır.
    beni bulsundur.
    (bkz: allah'ım sen konuyu biliyorsun amin)
  • başlıkta birisi daha yazmış ama ben de vurgulamadan geçemeyeceğim; eğer güzelliğinin farkında olmasına rağmen bunu ilgi arsızları gibi "tüm bakışlar bana" tarzında davranışlar ile değersizleştirmiyorsa, güzelliğine tutulmuş ve zihni anlık olarak "servis dışı" moduna geçmiş er kişilerin bu zaaflarından faydalanıp da maddi-manevi çıkar ve ego tatmini peşinde koşmuyorsa, giyim ve makyajı abartı noktaya taşıyıp da doğal olan estetiğini sakat bırakmıyorsa cidden saygı duyduğum, yanağından makas aldığım (öhöm) kadındır.