şükela:  tümü | bugün
  • olsa olsa iyi bir kalptir.

bir erkek para için bir kadına aşık olur mu? hiç sanmam.
    zekası için aşık olur mu? çok zor.
    kariyeri için aşık olur mu? mümkün değil.

edit: yaklaşık 3 saat önce bir kafede erkek arkadaşlarıyla oturan 2 tane rus kız gördüm. o kadar güzellerdi ki, dönüp tekrar baktım. beyaz ten, siyah saç, yeşil göz üçlemesine sahipti iki kız. birinin memeleri de büyüktü. uzatmayayım, tamam iç güzellik, fedakarlık, anlayış vs iy hoş da, güzellik bir başka ya. zaten insan dışını beğenmediğinin içini merak etmezmiş.
  • saf oluşu. nedendir bilmiyorum saf kızlar cezbediyor.
  • asik ettirmek degil de hoslandirmak olabilir. bu on kosulu ilistirdikten sonra, benim icin yuruyusudur. cok etkileniyorum bir hatunun yuruyusunden. yavas adimlar olacak. dik duracak. bunlari yaparsaniz bravo, ilgi alanimdasiniz.
  • (bkz: anlayışlı olmak)

"iyi bir kadın bir erkeği etkiler, zeki bir kadın onda ilgi uyandırır, güzel bir kadın büyüler, anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur." helen rowland
  • özgüven, dişi bir ruh, hislerini ve zaaflarını kabullenmiş bir olgunluk ve kadınlığını seven bir kadın.
  • güven verebilsin güven, bana yatıyorum dedikten sonra swarmda check inini görürsem bu ne bu ne bu ne.
  • hanımefendilikten başka bir şey değildir.
  • samimiyet, açık sözlülük.
  • (bkz: meme)
  • ben esimi 9 yas alti gonullu yardim kampanyalari yaparken taniyip asik oldum. bircok iyi ozelligi var elbet ama asik olma sebebim gonlunun bollugudur.

tanim: kisisine gore degismekle beraber, coktur.