şükela:  tümü | bugün
2821 entry daha
  • hic guzellige asik olmamis bir alfa olarak diyorum ki bu skoosh. yani (easy-simple) ama bir o kadar da maharet ister.

icten ve samimi olmak, +/- zitlari kavramis olmak, gereklilikleri bilmem.

3 ana madde bunlar guzellik denen kavrami olusturur bahsedilen seyde fiziksel bir sey yoktur ama cok fazla nitelik vardir ve ben hic guzellige asik olmamis biri olarak size bir tavsiye vereyim bu 3 sey sizi super insan yapar. ama guzellik sadece vitrindir.
  • zekasına, sohbetine, gülüşüne, bakışına kısacası güzellik evrenseldir diye bir şey yok. güzellik tamamen görecelidir. bir gülüş, bir bakış bile sizi etkileyebilir. zekice yapılan bir yorum bile sizi çekim altına alabilir. hülasa güzele aşık olunmaz, aşık olunan güzel olur.
  • kendi ayakları üzerinde durabilmesi,sürekli şikayet etmemesi,gülümsemesi, tutkulu sevişmesi.
  • samimiyet.
  • bir kadının tek başına bir kasa birayı taşıyabilmesi bu detaylardan birini ifade eder.
  • hissiyat. aq daha ne olur.

kadının biri yazmış geçen, adriana'yı, belluci'yi aldatan adam bize neler yapmaz diye.

unutmamak lazım beden sikişir, ruhlar sevişir.
  • bende eksik olan şeyleri tamamlaması.
  • çözüm odaklı, özgün ve inovatif. yok bu iş ilanı gibi oldu. :d
  • ilahi bir güzelliktir. kimse çirkin gördüğü birine aşık olmaz. aşık oluyorsa çok çirkindir realist yaklaşır o kıza yanlar. güzellik binanın temelidir. üstüne istediğini koyarsın. ne yazık ki hakikat bu.
  • erkekler iyi huylu tümör arıyor sadece.
    güzel cafcaflı ama zehirli bir mantar da arıyor olabilirler. anlamak zor onları.

yeter ki dışı güzel içi canavar olsun.
    ben nerde canavar kadın gördümse hayvanlar gibi seviliyordu.
    garibim olan benim narin minnoş gönlüme oluyor.

zalımsın havğaat .
14 entry daha