• evinin onune tek hamledede manuel sedan arabasini park ettikten sonra, sirketteki genel mudur yardimcisi unvanini evin kapisindan girince askiya asip, mutfaga gecip kadehleri buzluga atip soguttuktan sonra, karniyarik pisirirken yanina tel tel dokulen pilavi da patlatabilen ve her aksam esini ayni guler yuzle karsilayabilen kadin bu klasmana girebilir sanirim. yapana degil yaptirana bak sozu de buraya oturur bence...
  • tek meme net varmı ötesi ..
  • sözlük tarafından yapılmış bir önerisi son derece manidar olan hede

(bkz: başlıkları alt alta okumak)
  • zeka ve beceri ile kafa rahatlığı.
  • revani yapabilmesi. revani yapin lan bana allahsizlar.
  • benim için sanat. resim yapması...

burası aracılığı ile güzel bir kız ile tanıştık. benim hikayeleri biliyorsunuz. "sabaha kadar mokoko" tarzında yalan dolan işler işte. bu kızcağız da beni araştırmış sormuş ve altı-yedi ay sonra bana ulaştı. muhabbete başladık. gerçekten de güzel bir kız. sağ olsun msn ve whatsapp, kızcağızın görmediğim yeri kalmadı. öylesine takılıyoruz işte. o başka bir şehirde, ben istanbul'da, günlerimiz geçiyor. whatsapp her biplediğinde anlıyorum ki, kızdan bana meme veya popo fotosu gelmiş. ondan bir beklentim de yoktu, açıkçası. o da öyle. maksat muhabbet ve seks olsun. fırsatını bulursak, aynı şehirde buluşup sevişiriz, diye konuşup duruyorduk. kızcağız ailesiyle yaşadığı için zordu bu dediğim (buluştuk da).

neyse, aradan günler falan geçti. sohbet sohbeti açtı ve bana çizdiği bir resmi gösterdi. resim değil fotoğraf sanki. kurşun kalem ile çalışmış. başka işlerin de var mı diye sordum. gösterdi. konu seksten başka bir şeye, kızın yeteneğine odaklandı. o gece, hayatımdaki en güzel anları yaşadım. sanattan bahsediyorum. her zaman denk gelemezsiniz.

bir sanatçıyı keşfetmek önemlidir. daha doğrusu, onun sizi bulması. işte, o an, kalbim çarpmaya başladı. tamam, dedim, bu insana tutuluyorum sanırım. neyse, hikayenin geri kalanı önemli değil. önemli olan, kızcağız, güzel sanatlarda şimdi. hayatına yeniden yön verdi ve gerçek bir sanatçı oluyor. önemli olan bu.
  • zamanın birinde, koca bir mermer kütlesinin üzerine eğilmiş çalışan bir heykeltraş varmış. haftalarca o koca mermer kütleyi oymuş durmuş. bir gün bir çocuk gelip “o kayanın içinde ne arıyorsun” demiş. heykeltraş da “bekle, göreceksin” demiş.
    aradan bir süre geçmiş ve heykeltraş o mermer kütleden çok ama çok güzel bir at heykeli yapmış. çocuk hayran hayran heykele bakarken, “kayanın içinde at olduğunu nereden bildin” demiş.

bazı erkekler var, o güzelliği her durumda buluyor beyler. kadın-erkek farketmez, her insanın içinde hayran kalınacak bir şeyler vardır. aramaya inanmak gerek.
    saygılarımla.
  • asalettir!
  • zihnime format atabilmesi
    yanında endişelerinden işinden gücünden sıyrılıp sakin bir zihne kavuşman
hesabın var mı? giriş yap