• benim için, bana takıntılı bir kız beni kendine aşık edebilir. nasıl desem.. nasıl yaşadığımı bilen, nelerden hoşlandığımı bilen, diğer kızlarla konuştuğumda kafayı yiyen...

sırf böyle bir kızı anlamaya çalışmak için bile aşık olurum... sonunda muhtemel olarak öldürüleceğim yada kız tarafından el konulacak* olsam bile. bilemedim... ilginç olurdu cidden.
  • benim için espri anlayışıdır.
    güzellikten sonra dedik karışıklık olmasın.
  • abi net sekilde somut seylere asik olunabiliyo mu? ota boka konmasi palavra miydi
  • simariklik varosluk ve tikilik.
  • kendinden birşeyler bulman kafidir
  • gerçekten aşkla bakan gözler. gerçekten ama...
  • hal, hareket, tavır...

lisedeyken bir flörtüm vardı. güzel kızdı ama öyle aman aman bir güzelliği yoktu. fiziği falan ortalamaydı. saçlarını arkadan toplar, bir kalem sıkıştırıverirdi. normal birisi yapsa paspal duran şey onda mükemmel duruyordu. bir de sürekli kullandığı bir kremi vardı. elleri mis kokardı. kokusunu duyduğumda, saçlarını alelade toplayıp bir kalem sıkıştırdığını gördüğümde içim kıpır kıpır olurdu. o zaman da anlam veremezdim bu duruma, şimdi de veremiyorum. herhangi bir mantığı yok.

çıkışlarda onu gözleyip yoluna çıkardım. tesadüfmüş gibi davranırdım. bunun sebebi yol boyunca onunla birlikte olmak. tabi o da bunun için yolunu yarım saat uzatırdı. bazende ders çalışmak için kütüphaneye çağırırdım. hiç mırın kırın etmez gelirdi. tabi ders çalışmaz, kütüphanenin arka bir köşesinde konuşurduk. birbirimizi izlerdik.

üşüdüğünü söyleyip zorla hırkamı alırdı. giyince içinde küçücük, masum görünürdü. sarıp sarmalayasım gelirdi.

hikayenin sonu mutlu bitsin isterdim ama olmadı. sevgili olmaya çok yakın bir seviyedeydik. benimkisi aşk değildi ama yoğun bir şekilde hoşlanıyordum. fakat işler umduğum gibi gitmedi, zamanla gerçek kişiliğini gördüm. kıskançlık krizleri bıktırmıştı. arkamdan söylediği sözleri ve ikimiz arasında kalması gereken özel meseleleri başkalarından duyunca bitirdim. çok yalvardı, çok ağladı ama kişiliği ondan soğumama yetmişti.

ve evet, son olarak buna kişiliği ekleyebilirim.

not: (bkz: ekşi itiraf tadında entryler) oldu. bunun için özür dilerim. yara izleri insanı bir an olsun geçmişe götürmeye yetiyor.
  • yalan. yok öyle birşey
  • yani çoğu erkek güzelliğe bakar maalesef ama hani bazıları zekaya ve/veya beceriye de bakabiliyor benim gibi. tabi bir de benim en çok aradığım sevimli görünüş (bkz: asyalı kızlar) ve tuhaf açıklanamayacak şeyler arayanlarda var yani.
  • 17 yaşından beri ciddi ilişki arayan birisinden tavsiye olarak aşagidakilerine bakabilirsiniz.
    1) işinizi gücünüzü kazanın muhtaç yaşamayın.
    2) karşı tarafa seni bıraktığım gün yerine senden daha iyisini koyarım hissi iliklerine kadar işlemeli.
    3) ne kadar severseniz sevin ama saygısızlığı affetmeyin.
    4) genç yaslarda piçlerle muhattap olmayın arkanızdan çok laf cikartirlar.bu da diğer hoşlanan insanlarda size karşı kötü bir izlenim yaratır.
    5)giyime özen gosterebilirisiniz.
    6) kaş bıyık malum...
    7) derslerde başarılı olmak çok baska zaten.
    8)kimseyi anne babadan öteye koymayın kendinizi ucuzlatırsınız.
    9)kitap okumak ve sosyokültürel düzeyi arttıracak
    faliyetlere katılmak.
    10) film dizi takip edil sohbetini etmek.
    **aklima geldikce eklerim sa
hesabın var mı? giriş yap