şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ege üniversitesi çocuk hastanesi'nde görev yapmakta olan pediatrik ımmunoloji ve romatoloji uzmanı, profesör doktor, mükemmel insan.

    1991 yılında ege üniversitesi tıp fakültesi'nden mezun olmuştur. bugüne kadar pek çok önemli ulusal ve uluslararası çalışma, yayın, mesleki ve akademik görevde bulunmuş ve hala mesleki hayatına ege üniversitesi çocuk hastanesi'nde devam etmektedir. akademik bilgilerine bu linkten ulaşılabilir.

    eğer bir hasta olarak, çocuğunuz için bir hekim arıyorsanız, işini mükemmelliyetçi denecek düzeyde doğru uygulamaya çalışan ve severek yapan kişiyi buldunuz demektir.

    doktor kimliğinin yanı sıra çok önemli bir eğitimcidir. tıp camiası gibi "alt-üst" kavramının ve kıdem üstünlüğünün olduğu bir yerde, 6. sınıf tıp öğrencisine bile fikrini sorup düşüncelerini beyan etme fırsatı sunması ile, sorunuz ne kadar anlamsız da olsa açıklayıp öğretmeye çalışması ile ve "saçma sorular sormadan doğru soru sormayı öğrenemezsiniz." mottosu ile farkını belli eder. kendisiyle bir intörn hekim iken çalışma fırsatı bulduğum için büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. buradan yetkililere sesleniyorum: umarım sene sonunda diplomamı da güzide hocamın elinden alabilirim.

    eğer psikiyatri kazanamazsam, sadece sizin için pediatri yazılır, hocam. saygılar.