şükela:  tümü | bugün
  • polis kortejinde karantinadan kaçırılmış. umarım kendisinde korona virüs çıkar da tüm ülke adam kayırmanın cezasını en ağır şekilde öder.
    edit: başlık başa kalmış. bakan açıklama yapınca insan ürküyor birden. alttaki entry gerekli açıklamayı yapmış.
    edit2: alttaki entry'de kaçmış.
  • ne kadar hakkımız varsa hepsi de haram olsun başka birşey demiyorum.
  • o otobüsten iniyorsa, tiyneti bellidir. indirenden, indir talimatı verenden farkı yoktur. başına gelecekler için de şu kadar üzülmem. milleti tehlikeye atan her kimse onun 7 sülalesine selam ederim.
  • bi virüste torpil yapmadığımız kalmıştı.
  • bu bebe, devletten güçlü olamaz. uykusundan alırlar yakında.

edit : oha amk izlemeden yapmıştım yorumu, olacak iş değil. skandal. bu başlığın patlaması lazım.
  • hanfendi fransa'yı gezmiş bu haldeyken. bu ülkede böyle şeyler olmasa şaşarım ama asıl sorun diğer yolcuların gitmesine izin vermesi alın aranıza indirmeyin. napacaklar aranıza otobüse mi girecekler ?*
  • şu olayda emeği geçen herkesin virüs sebebi ile geberip gitmesini görmek nasip olur mu acaba.
  • kimin yakını olduğunu merak ettiğim kişi. inşallah günahını alıyoruzdur, aksi takdirde çok büyük skandal.
  • ınstagram profiline girince, hepimizin hayallerini yaşayan bir kız olduğunu gördüm.

herkesin hayallerini yaşayan birinin ayrıcalıklı olması kadar doğal birşey yok. sonuçta burası türkiye
  • öyle demeyin arkadaşlar süreci çok iyi yönettik.

tanım: torpilli karantinalı vatandaş.