şükela:  tümü | bugün
  • mezhepçi güdülerle ve para karşılığı suriye cumhuriyetine karşı savaştırılan, bu arada pkk/pyd'nin de üzerine salınan öso itlerini, "chp'lilerden daha fazla türkler" diye tanımlayan bir arapperest.
  • paralı bir aktroll olduğunu düşünüyorum çünkü akepenin yaptığı açılımı hatırlamaz, trt'ye çıkan terör örgütü üyesinin röportajını hatırlamaz, oslo'da neler oldu bilmez, dolmabahçe mütabakatında neler vaat edildi bilmez sonra da çıkıp size saçma sapan mesaj atarak iq seviyesinin yerlerde olduğunu gösterir. böyle tehlikeli bir zihniyet başımızdan gitmediği sürece ülkenin seviyesini hep aşağı çekerler. ben bu trolün ülkeye gram katkısı olduğunu düşünmüyorum ve küfürlü bir amip buradaki başlık altında kendine söylenenler konusunda kudurmuş. sana tek sözüm üst entry'de de bahsettiğin gibi (bkz: fuck yourself)

edit: değerli okurlar akıl tutulması yaşayan bu trolcük sorduğum sorulara cevap veremeyince yine bir mesaj atmış:

"özürlüye denk geldik ?? mesaj atmadım varsay, ne sen okudun ne ben attım, hadi."

alt edit: bu mal kendini de beceremez :)))
  • manipülatör, yalancı aktroll. itina ile engelleyiniz.