şükela:  tümü | bugün soru sor
  • harley quinn'in new 52'deki popüleriliğinin farkında olan ve genç kızlardaki satış potansiyelini gören marvel'in daha çok çizgi roman satabilmek için çıkardığı karakter. şöyle düşünün: genç ve yetişkin erkeklere zaten çizgi roman satabiliyorlar. satışları artırmak için yeni bir grup lazım. bu yüzden genç kızlara yönelik kitaplar çıkarıyorlar. marvel kitabı kimin okuyacağının farkında. "marvel saçlamalamış, öyle karakter mi olur" diye olaya girmenin alemi yok. hedef kitlesi olmadığın ürünü eleştirmek bana pek de mantıklı gelmiyor.
  • en sempatik bulduğum marvel karakteridir. sırf dövüşü kazandıktan sonra takla atıp dönerek poz vermesini 'arada bir' izlemek için, ihtiyacım olmadığı halde bile savaştığım olmuştur kendisiyle.
  • marvel'in espri olsun diye yarattığı kahramanlardan birisi sanırım. deadpool hayranıdır, normal hayatta yaşarken kendisini bir anda marvel evreninde evet bildiğiniz çizgi roman diyarında bulur, hemen soyunur dökünür, silah kuşanıp deadpool gibi giyinir. deadpool gibi ucube değildir ama mutant özelliği göstermez ve güzel bir kız vardır maskenin altında.
  • ilk sayılarında özellikle prolog kısmında ciddi anlamda danilo beyruth tarafından çok kötü çizilen daha sonraki sayılarda gurihirunun olaya el atması ile gideri olacak bir kıvama getirilen sempatik ve güzel süper kahraman. son sayılarda yine irene strychalski yine içine sıçmış, bu kahramanı, gurihiru çizsin arkadaşım el atmayın şuna. bende şimdilik ilk 8 sayı var.