• cd projekt red 'in eylül ayında piyasaya vermeye hazırlandığı oyun.

http://youtu.be/h4ug5uczp6k
  • ekimde cikacak oyun. oyun bedava olacakmis ancak oyun ici satin alma varmis. umarim pay to win olmaz. muhtemelen bazi kartlari para ile satarlar ve bu durumda oyunun tadi kacabilir. oyunun steam'e gelip gelmeyecegi hakkinda ise simdilik bir bilgi bulunmuyor.
  • canım cd projekt red'ciğimin cyberpunk 2077 öncesi bizlere sunduğu bir witcher oyunu. oyun oldukça zevkli, 31 level'a ulaştım, harika bir northern realms deck'i kurdum. şimdiki hedefim monster deck'i kurmak.

ayrıca oyunda yer yer felsefi yorumlarda görmek mümkün. closed beta'dan bir örnek.
  • kapalı betasına kabul edilip oynamaya başladım ama sanki bir şeyler eksik gibi. witcher 3'teki gwent oyununa göre çok daha fazla kart eklenmiş ve kartlara bir çok özellik gelmiş. ( hearhstone'daki battlecry efekti gibi ) bu da oyunun biraz bozulmasına neden olmuş. witcher'daki gibi bütün kartlara kolay bir şekilde sahip olamıyoruz artık. bunun sonucunda daha güçlü kartları olan tarafın oyunu domine etmesi sağlanmış. tabi oyunun daha betada olması ve betadan çıkana kadar bir çok dengelemeye tabi tutulacağını da unutmamak gerekli.
  • eurogamer oyunculara 10 bin kapalı beta davetiyesi dağıtıyormuş ilgilenenlere duyurulur.
  • açtığım ilk paketten villentretenmerth çıkartmış oyun. hayır beta bitince yok olacak şimdi sevineyim mi üzüleyim mi.
  • iki üç ay öncesine göre optimizasyonunda inanılmaz aşama kaydedilmiş, bir süredir oynamıyordum girip bakayım dedim de tamamen yağ olmuş oyun.
  • cd project red'in geliştirip yayınladığı, the witcher 3: wild hunt'ta bulunan gwent isimli mini oyunun geliştirilmesiyle ortaya çıkmış, tur bazlı kart oyunu.
  • şu linkten kapalı betasına bir davetiyeye ulaşabileceğiniz oyun.
  • bana da gecen gun birkac kod geldi. isteyene verebilirim sevgili yazarlar.

tanim: normal kart oyunlarindan farkli bir mekanikle isleyen, alisik olmadigim tarzda oyun.
    ama begendim.

edit: kodlar bitti beyler
hesabın var mı? giriş yap