şükela:  tümü | bugün
 • 84. oscar odul torenine coban olarak katilmis olan oyuncu.
 • bu kadın türk olsaydı, adı şemsiye tombuloğlu falan olurdu gibime gelmiştir hep.
  böylesine saçma bir isimde diretip kendini kabullendirdiği için tebrik edilesi bir kadın.

  yerli örneği için (bkz: fahriye evcen)
 • güzel yaşlanan her daim genç kadın.
  çok ilginç bir ışığı, duruşu var. alabildiğine dişi ama şuh değil, rock starla "evli" ama mütevazi bir çizgisi var, olabildiğince kadınsı, seksi ama yolda laf atılacak cinsten kesinlikle değil, tam tersi saygı ve hayranlık uyandırıyor, oscarlı oyuncu ama aslında sesi oyunculuğundan daha güzel, galadriel tipli ama fantastik filmlerde çok oynamıyor, soğuk bir duruşu var ama her pozunda kocaman gülüyor, gülüyor gibi duruyor ama inanılmaz hüzünlü bir ifadesi var, gençlik fotoğrafları var yaşından çok daha olgun duruyor, olgun yaşların çekilen fotoğrafları var, giderek gençleşiyor... kısaca zıtlıkların kadını. benim için ise stunningin resimli sözlük karşılığı.
 • hollywood produktoru bir baba ve yine hollywood aktrisi bir annenin cocugu olarak ayricalikli bir yasamda dogmus buyumus yasamistir. boylesine şaşali bir aile yasantisina bir itirazimiz yok ama surekli kendisini bir ingiliz, bir avrupali, bir yogi, iki cocuklu bir kutsal anne, evlendigi iyi aile cocugu rock sarkicisi 77'li kocasinin domestik karisi, bir makrobiyotik beslenme gurusu ve elbette rahibe tereza goruntusunde dunya sorunlarina karsi ilgili, kaygili mutevazi bir celebriti olarak gostermesi insanı sıkıyor. hatta sahte geliyor.
  yakinlarda kendisi hayranlarina takipcilerine tavsiyeler verdigi blogumsu bir web sayfasi acmis . tamam peki, cok guzel tavsiyeler veriyor da bu kadar mutevazilikten down to earth ruh halinden o kadar bahsedip hediye niyetine tavsiye ettigi yuz dolarlik cikolata setleri, bin kusur dolarlik hermes saat veya bes yildizli hotel-lokanta adresler tezat olusturmuyor mu? isin ilginci bu kadar zorlanmis down to earth iyilik melegi hali ulkesinde pek sevgi duygusu uyandirmiyor nedense. dalga gecilen sohretliler listesinde ilk siralarda. ozellikle de bir talk sov'a yagli gures pehlivanlarini andiran yagli bacaklari ile cikmasindan ve en son ispanya'yi ikinci evi ilan etmesinden sonra. kisacasi sıradanligindan ve sahteliginden sıkılan sadece biz degiliz.
  ha bir de asil sıkıcı yanini kendimi tutamayip soyleyecegim: surekli olarak "cocuk dogurduktan sonra eskisi gibi ince olmadigini" soyleyip hala incecik, skinny olarak dolasmasi neyin gostergesi bilmiyorum ama kendisi ile bir sorunu var, onu anliyoruz.

  iste yagli bacaklar ve diger haberleri...

  http://www.bittenandbound.com/…her-very-shiny-legs/
  http://www.gossiprocks.com/…paltrows-oily-legs.html

  http://idontlikeyouinthatway.com/…ove-to-spain.html
 • üzerinde imzası olan bir t shirt'e sahibim.
  başka hiçbir ünlüden imzalı bir eşyam yok diyebilirim.
  işin ilginç yanı japon arkadaşım benim için imzalatmış ve ben aslında kendisinin hayranı değilim.
  t shirt üzerinde ''save japan'' yazıyor bir de.
  fakat başta shakespeare in love olmak üzere, kendisini izlediğim her filmde iyi bir performans sergilediğinin, kaliteli bir oyuncu olduğunun bilincindeyim.*
 • tek eksigi meme
 • şu alemde kimi gözüme kestirdiysem, bir şekilde götürmeyi başaran kadın: brad pitt, ben afflect ve en sonunda chris martin!.
  bak güzelim, eğer josh hartnettin kılına dokun, aha buraya yazıyorum, parçalarım seni ellerimden kurtaramazlar.
  (bkz: ortalığı boş bulup atıp tutmak)
 • ince uzun yapısıyla zarif ve kırılgan bir hali var bu kadının. ama yüzündeki ifade hiç değişmiyor. iki tane bildik yüzü var: şaşkın şaşkın bakıp ağzını hafifçe açması ve bilmiş bilmiş bakması. ne klasik bir insanmışsın sen. yani diyeceğim odur ki sevmedim sevemedim arkadaş.
 • vanity fair dergisine verdiği pozların, türkçe gazetelerdeki haberi bir çeviri hatasına kurban gitmiş görünüyor. zira yabancı basında haberin bir bölümü şu şekilde;

  "paltrow, who turns 40 later this year, appears as miss august in a special vanity fair on jewellery calendar."
 • kürk palto giymenin ne kadar feminen ve güzel olduğundan bahsetmesi büyük bir eksi.