şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte bayağı antalyalı var ama sporcu kimliğiyle öne çıkan kimse yok galiba. *

bugün üç yıllık kontrat imzalayarak sözleşmeli sporcusu olduğum spor salonu. ne yalan söyleyeyim kampanyası hoşuma gitti, bodoslama, eyle dümdük gidip kayıt yaptırdık. zamanla göreceğiz iyi bir yer mi, beş para etmez mi.... eğer ikincisi olursa burayı editlerim ya da yeni entry yazarım.

meraklısına; iki yıllık üyelik aylık 50 liraya, üç yıllık üyelik aylık 40 liraya geliyor, tüm şubeleri kullanabiliyorsun.

peşin not: reklam parası falan almadım, biliyorum birazdan gelip debe ayarı kasmaya kalkacaksınız. salona üye olmak dışında bir alakam yok, eğer beğenmezsem onu da yazarım zaten.
  • antalya'da bulunan üst düzey kalitede spor salonudur, tavsiye ederim.
  • antalya’da bulunan ancak üst düzey olmayan spor salonudur. shemall şubesinin oldukça kalabalık ve havasız olduğunu söyleyebilirim. hillcity daha iyi ancak bunun da fiyatı makul. gidiyoruz bir şekilde yapacak bir şey yok.
  • konyaaltı şubesine girmeyin dahi. hem berbattır, hem de -tecrübeyle sabit- açık ara gaspçıdır. başkasına gidin kardeşim, paranızla rezil olursunuz.
  • konyaaltındaki şubedeyim hocaların vurdumduymazlığı dışında bi problem yaşamadım. temizlik, havalandırma tarzı şeyler gayet normal. fiyat tabi biraz fazla 3 aylık yazıldım aylığı 150tlye geldi.