şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de gördüğüm ve belki de görebileceğim en kalitesiz spor şeysi.

1 - salonlarda çalışan personel şaşırtıcı şekilde bilgisiz. 2. kademe vücut geliştirme antrenörü olarak bunu söylüyorum.

2- personelin üyeler ile hiç bir alakası yok. geçen gün pushdown yapan birisini gördüm, akıllara zarar. bunu gören hiç bir personelde uyarıda bulunmadı.

3- başta verdikleri sözü tutmamak ve sizi yanlış bilgilendirmek gibi bir huyları var anladığım kadarıyla. mesela ben kayıt olurken bay - bayan ayrı olacak dendi, ooo, düğün salonu gibi spor salonu.

4- aletler yetersiz kalıyor. bir tanecik olsun decline bench press sehpası aldırana kadar canım çıktı. en son idareciye parasını ben vereyim dedim, herhalde buna içerlediki iki ay sonra ancak getirebildi.

5- ben yandım siz yanmayın.

edit: imla.

edit 2: sürekli mesaj geliyor hangi şubesi diye. her şubesi aynı. bir farkı yok. hocalar yetersiz, çoğunun ne olduğu belli değil. bir bayana spor üzerine ihtisasını sorduğumda iki ay plates yaptım demişti. iki dambıl alıp evde çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.
  • sizi armada macfit e alalım, herşey hoş güzel..
    bekleriz.
  • eryaman metromall şubesine yazılmak istediğim. içerideki durum hakkında üyeliği bulunan bir yazar var mıdır ki soru sorsam.
  • antares şubesine yazılmayı düşünüyorum var mı acaba buralardan birileri bilgilendirecek ?
  • eskişehir neoplus şubesinde 1 yıllık abone değilseniz yanınızda misafir kabul etmeyen, tek günlük ücret verip misafirinizi yine kabul etmeyen spor yeri.