şükela:  tümü | bugün
  • istanbul bakırköy'deki carousel avmde açılan spor salonu.
  • 5'in üzerinde salon denemiş bir sporsever olarak genel anlamda memnunum. alet başında sıra bekleme, hijyen ve ilgisiz hoca (istisnalar dışında) gibi genel sıkıntıların hiçbirini yaşamadım. umarım çizgilerini bozmazlar.

edit: maşallah dediğimiz her şey gibi burası da nasibini aldı. üye profili çok düştü. nargile cafe gibi bir ortam mevcut ne yazık ki.. devamlı değişen elemanlar ve düşen hoca kalitesi de cabası. keşke uzun süreli kayıt yaptırmasaydım..
  • profesyonellikten uzak insanların çalıştığı spor salonu.

ödemeleri yapılmadığı için isyan eden ve bu yüzden işten çıkarılan hocalar, üyeleriyle ilişkiye giren ve onlardan maddi çıkar sağlamaya çalışan diğer hocalar derken sirk mi yoksa tinder'ın reel versiyonu mu olduğu pek de belli olmayan avam çalışanlara sahip disiplinsiz spor salonumsu. sanırım yakında kepenk indirecekler.

kendilerine sorsanız mükemmel olduklarını iddia edecek kadar hadsiz, itici ve komik çalışanlara sahiptir. bu entry'i bir süredir yazmayı planlıyordum fakat bir kaç gün önce yeni üyelerin de olduğunu görünce onlar adına üzüldüm ve ben yandım, başkaları da yanmasın diye düşünerek bu entry'i giriyorum.

başka bir yer bulun, buraya üye olmayın. başka bir şubesi olmayan, bu işten anlamayan yerlerden uzak durmak gerekliymiş.