• melechesh tarafından gayet hoş bir şekilde coverlanmış * tea party şarkısı.
  • turkcesi donuolcer olan ingilizce bir kelimedir gyroscope.

turkiye'nin kimi bolgelerinde bu donuolcer kelimesinin halk arasinda soylene soylene cayroskop, jiroskop ve hatta yataygozler gibi arsiz hallere donustugu rivayeti olsa da bunlara kesinlikle itibar etmemek gerekir.

turkcesi donuolcer olan bir sistemin hala daha ne ise yaradigini anlamayanlari da yaradan tez zamanda islah etsin.
    amin.

rakinin yanindaki beyaz peynir gibi bunun ayrilmaz yoldasi icin:
    (bkz: ivmeolcer)
  • kaliteli bir in flames eseri. hakkaten bir eser pir eser. defalarca dinler, yarın winamp'ı açar gene dinler, dinler, dinler...
  • ebay den 17 sene gecikmeli olarak aldığım oyuncak. şudur
  • türkce'de cayroskop olarak kullanilir.
  • muhteşem ötesi in flames eseri
  • bi çocuk bulun vursun gitsin beni aga... öyle bi çocuk yani, music has the right to childrendan bu yana bitirdi bilinçaltımı zağar.
  • belkide metal müziğe gönül vermemi sağlayan parça .
    lisede aile durumumuz iyi olmadığından güzel spor ayakkabılarım vs yoktu . okulumuzda biraz tuzu kuruların yeriydi . spor derslerine buyüzden girmekten utanırdım ( evet ergenliğin verdiği mallık)
    bende sürekli olarak spor odası nöbetçisi olurdum.
    45dk - 1 saat yapacak bişey olmadığından arkadaşlarım bana walkman(evet o kadar yaşlıyım) verirlerdi yada ısrarla isterdim . bir saat boyunca müzik dinlerdim . artık ne varsa ^^
    bir süre önce abimden dolayı metallica ve guns and roses ile tanışmıştım. ama okadar. daha ileri gitmemiştim (yani bi sad but true değilde unforgiven felan - abim hiç ağır metalci olmadı soft rock işte)
    neyse günlerden birgün yine nöbet için beklerken murat arkadaşım abisinin yeni kasetini aldığını ama dnlemeye vakit bulamadığını söyledi
    evet o kaset whoracle'dı .
    zaten bütün parçaları sevmiştim ama gyroscope ta sanırım pilleri bitirmiştim .
    ders sonunda murat biton küfretti pilleri bitirdiğim için ama olan oldu
    tabi piller bitmesin diye kalemle sarıyorduk ama ben daha o gün onu keşfetmemiştim

buda benim gyroscope anım.

neden yazdım bilmiyorum ama yıllar sonra şuan beş yaşındaki oğlum ilerde babasının yaptıklarını burdan okur diyedir belkide ^^
    efsane ötesi lan parça . şuan işe yerinde bilem tekrar dinliyorum yüzümde salak bir gülümsemeyle

yıllar olmuş dinlemeyeli .

1997 de tanışsam bu parçayla 25 senedir ara ara dinliyorum vay arkadaş
  • melbourne house tarafından 1985 yılında çıkarılan izometrik grafikli arcade oyunu.
hesabın var mı? giriş yap