• istanbul anadolu yakası'nda modern east avm de yer alan mağaza.

ulan koskoca anadolu yakası'nda doğru düzgün lokasyonlu bir avm ye kıran mı girdi de "şile otoyolundan sap da gel" diye milleti saçma sapan bir yere gitmek durumunda bırakıyorsunuz?

zaten bahsi geçen avm kayyum atanmış, mağazaların çoğu hala boş denilen bir yer, çoh iyi düşünmüşsünüz yavrim!

capitol'e koysana home koleksiyonunu, mis gibi lokasyon...
  • artik, gerci bayagidir, almanya'da, frankfurt'ta da vardir.

cok sevimli ve mantikli bir magaza ve alis-veris sistemi var. koca bir magazayi doldurmak yerine, h&m in kucuk bir kosesinde urunlerden birer ornegi sergiliyorlar sadece. kalmadi o eski havaniz, "kaptim, benim bu" diye alip yastigi alip yuruyemiyorsunuz. urunlerin yaninda ya da duvarlarda kucuk metal raflarin icinde magnetler var. magnetlerin uzerinde urunlerin resim, fiyat ve boyut bilgileri verilmis. yani cancan o yastiktan 2 tane istiyorsan, o magnetten iki tane alip kasaya goturmen gerekiyor. boylece hem yerden tasarruf ediyor magaza hem de alacagin yastigi senden once milyonlar ellememis oluyor.

tabii bu durumda alisveris sepeti nasil bir sey dersiniz? uzerinde alisveris sepeti resmi olan metal bir tablet.
  • mumları muhteşem olan home & living mağazası. mahogany sandal alacam çıkacam bir gün
  • benim gibi yastık fetişi olan biri için ideal ortamlardan biri. param olsa, dükkandaki tüm yastık kılıflarını alırdım.
    ayrıca mumların kokusu muhteşem, bazılarını koklarken kendimden geçtim.
    sanırım tek kusuru, anlamsız çanak, çömlek ürünlerinin gereksiz pahalı oluşu.
  • içinde kılıftan başka doğru düzgün bir şey bulunmayan tükan. beğenmedim.
  • türkiye'de neden yok diye sorguladığımdır. üşenmeyip tek tek baktım: isveç, norveç, danimarka, finlandiya ve ingilterede gayet de vardır ev bölümü.

buyrun:

http://www.hm.com/gb/department/home
  • pek bir numarası olmayan ev tekstili mekanı. eşantiyon niyetine üç beş dekorasyon malzemesi de var.
  • 18 eylül'de mall of istanbul'a açılıyormuş
hesabın var mı? giriş yap