şükela:  tümü | bugün
  • şöyle bir web adresi şöyle de bir instagram hesabı olan kırtasiye cenneti. normalde kimsenin instagram hikayesine bakmıyorum ama hesabı kullanan hanımefendinin sürekli kalemdi defterdi renkli renkli kırtasiye malzemeleriyle dolu atmosferde gelen geçen kırtasiye seven insanlarla da yaptığı konuşmaları dinliyor ve benim gibi insanlar var diyorum.
    kendileri distribütörlük de yapıyor ve belli markaların pek nadir bulunan yahut kimsenin risk alıp getirmediği ürünlerini de getiriyor. bu işi severek yaptıklarını anlamamak için aptal olmak gerek.

    lafı uzatmayayım. dünyanın en güzel iki nesnesiyle dolu bir dükkan düşünün. kalem ve defter. kırtasiye hastası insanlar için takip edilesi.
  • fiyat politikası iyice sapıtmış olan kırtasiye. dünya güzeli clairefontaine defterler geldi ve fiyatları amazon fiyatlarının iki katından pahalı. lütfen bir kırtasiye dükkanı sahibi yaklaşık olarak kar yüzdesi nedir soyleyebilir mi? distributor dediğimiz en uygun fiyata alıp ülke içindeki piyasasını da belirlemez mi ürünün? hiç getirmeyin bari de ürün yok diyelim kendimizi avutalim şu fiyatlarla ciğere bakan kedi gibiyiz.