şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube'da mantar gibi cogalan sacma sapan prank, girl pick up tarzi videolara guzel giydiriyor, ayni zamanda da gulduruyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=jlvwcv0rl28
 • filthy frank ile yaptığı çalışmaları aşmış derecede olan, eleştiri (reaction) videoları aşırı komik youtube kanalı. severek izliyoruz.

  [https://www.youtube.com/watch?v=w_qepqppbdq https://www.youtube.com/watch?v=w_qepqppbdq]
 • önümüzdeki dönemde bir sürü boktan videonun yapıldığını söyleyen insanların da türeyeceğinin habercisi kanaldır. çok basit. 2000 sonrası üretilen her şeye çöp diyebilecek birilerinin olması lazım bu h3h3 de şimdilik bunu gayet iyi sağlıyor.
 • bön bön video izleyip bunu da başkalarına izletmenin dışına çıkabilmiş, adam akıllı reaksiyon videoları yapan nadir insanlardan. dj khaled gibi medya maymunlarını ve insanı başkası adına utandıran; gavurun "cringe" dediği türde videoları bir yandan izleyip bir yandan iğneler, yerin dibine sokar. yaptığı eleştirilerden anlaşıldığı kadarıyla mantıklı, makul bir hayat görüşüne sahip sevimli bir adamdır. ismi ethan'dır. eski yıllarda yaptığı .exe videoları hatim edilecek kadar komiktir. dış mekanlarda yapacağı çekimlerde giydiği daracık ve saçma kıyafet kombinleriyle kendisiyle barışık olmanın bokunu çıkarmış bir adamdır ayrıca. ha bir de karısı hila ile birlikte podcast tadında muhabbet videoları yüklediği 2. kanalı da çerez niyetine takip edilebilir.
 • bu sıralar 2. kanalları olan ethan and hila'ya daha sık video yükleyen youtube kanalı. güzeldir.
 • (bkz: vape nation)
 • youtube'un kesinlikle en iyi kanallarindan biri. internetin aptal saptal 5 para etmez cigersiz fenomenlerine harika giydirmelerde bulunuyolar esi hila ile beraber. taktigi adamlarin her birine once guzelce giydirmesi, sonrasinda onlarin aglamasi ve onlari 2. kez got etme videolari paha bicilemez. alayci tavri ve sivri zekasi izlenesi bi youtuber. son 2-3 yilda meslek olarak youtuber olmak inanilmaz patladi ve bu patlayan adamlarin %90'i sirf para icin bos, amacsiz ve sabah programlarindan farksiz isler yapan, model ve amator oyuncularla videolar cekip interneti spamleyen gerizekalilar ve onlari takip eden ergenlerle dolu. bu adamin tek tek onlari ifsa niyetiyle "reactions" adi altinda cektigi videolar muazzam.
 • youtubedaki açık ara en iyi kanallardan birisi. anlatmak istediğin, isyan ettiğin şeyleri adam alay ederek, yerin dibine sokarak çok güzel anlatıyor. parodileriyle güldürüyor.

  daha uç versiyonu için (bkz: filthy frank)

  v/\
 • ethan klein ve hila klein çiftinin temelini oluşturduğu, youtube'un en harika kanallarından biri. laflarını sakınmazlar fakat eğlenmeyi de bilirler. vape nation ve beanie guy gibi eğlenceli videolarının yanında csgo bet'leri, aptal prank kanalları, hugh mungus mevzusu gibi olaylarda yaptıkları araştırmalar ve ifşalar ile gerçek hayata yüksek yüzdeyle tesir eden işler çıkarmışlardır. ayrıca soflo gibi içerik hırsızı facebook sayfalarıyla çok uğraşırlar.

  not: bu entry'yi girme sebebim de onedio'nun yine arsızlık yapmaya başlayıp sol frame'i işgal etmesiyle h3h3'nin yaptığı kahramanlığı hatırlamamdı. sanırım onedio ile ilgili bütün başlıklarda bu entry'me bakınız vereceğim. umarım türkiye'deki internet ve özellikle sosyal medya kullanıcıları/içerik üreticileri olarak tepki verebilir veya biz de kendi içimizden ethan klein gibi biri çıkarabiliriz.

  not 2: ulan not entry'den uzun oldu iyi mi*
 • çok iyi bir mizah anlayışına sahip youtuber. ayrıca "the h3 podcast" adı altında yaptığı talk show benzeri videoları çok güzel.severek izliyoruz.