şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: o çocuk bakın şimdi nerde yazıyor)

edit: anlamayanlar için: dün burda bu güzide filmin lisede cocuk yapma fikrini one cikardigini dolayisiyla yasaklanmasi gerektigini savunan bir troll vardi ona mahsuben yazilan bir entry idi. arkadas yazdigini silip kacmis lafi yiyince, sasirmadim.
  • bir yobaz olarak katıldığım fikir.

yerine 75-80 yaşındaki adamların(?) 18 yaş altındaki kızcağızlara taciz/tecavüz etmeleriyle alakalı filmler istiyoruz!
  • kulleteyn kitabının da acilen yasaklanmalı, tavan arasında yeni baskılar yapması da önlenmelidir.

(bkz: derdinizi harbiden sikeyim algoritması on)
  • bu filmi seyredip lisede tavan arasında bebek doğuran kimseyi duymadım ama 9 yaşında kızlarla evlenebilirsiniz diyen,evdeki hizmetçinin kızını düzen orospu çocuğu bunakların fikir adamı ,yazar ve din alimi sayıldığını gördüm.e bu durumda anca (bkz: kaynım bana kaydı) kafasına ulaşabilirsiniz,öyle masum aşklara filan değil.
  • ve "rıfat ılgaz'la ertem eğilmez derhal mezardan çıkarılıp yargılansın!!!" dediğim.
  • küçük bir düzeltme yapalım. filmde sevişen arkadaş askerlik çağındaydı. lise öğrencisi yaşında* felan değil yani.
  • hayat devam ediyor fatmagulun sucu ne gibi diziler yayinlanip reyting rekoru kirarken hababam sinifin lise asklari mi batti gozunuze?? tecavuz ya da pedofili olmali tabi dizilerde yoksa kesmez sade ask mesk sevgi...
  • hababam sınıfı serisinin en sevilmeyen filmlerinden biridir, doğrudur. ama bunun sebebi bana göre yukarıdaki sayılanlar değil(aklıma dahi gelmedi) filmdeki olmamışlıktan dolayı. ne bileyim perran kutman var mesela hürrem karakteri olarak epey eğlenceli olsa da hatta badi ekremle olan sahneleri epey komik ve buna rağmen filmi kurtarmıyor yani. yani bildiğimiz hababam sınıfı değil artık karma sistemli bir sınıfta pek çok yeni ama vasat karakterler var. onlar o kadar vasatki film hürrem'e badi ekrem'e hafize ana hatta mahmut hocaya rağmen kötü işte.
  • katıldığım tespit.

zaten entrylere bakarsanız yazarların aptalca şeylerden örnek verdiklerini görebilirsiniz.

salak mısınız sayın amına koyduklarım ? adam fatmagül oynatılsın mı demiş ? niye fatmagülü örnek veriyosun ?

aptal mısın evlâdım ? niye 70-80'lik adamı örnek veriyosun ? sana örnek mi ver diyoruz ?

varsa konuşacak bir şeyin, adamın tezini çürüt. salak salak örnekler verme.

ortaya çıkarmış koymuş konuyu adam. bilmiyorum belki troll belki başka bir şey ama "haklı". siksen de haklı. ağlasan da.

kalitene az sahip çık yahu. her boku eleştireceğim diye yarak kürek örnekleri niye veriyosun ?

allahım sen sabır ver.
  • altında (birkaç entry haricinde) sözlük yazarlarının ad hominem'in dibine dibine vurduğu başlık. ya bu sözlüğün hali uzun zamandan beri böyleydi de ben farkedemedim ya da bütün safsatacılar şans eseri aynı başlığın altında toplanmış. 80 yaşındaki bir adamdan bahseden mi ararsın 9 yaşındaki kız çocuğunu örnek vereni mi ararsın, seçerek koysan bu kadarı olmaz.*