• hakkında bu kadar az entry görünce şaşırdığım buram buram 90'lar kokan şarkı.

g*tlük yapmayın olm güzel şarkı lan. konuşturmayın beni...
  • serdar ortaç'ın 90lardaki slow tarzından esintiler barındıran şarkı. serdar emmi sen hep böyle şarkılar yapsana be.

https://www.youtube.com/watch?v=sykrxcklqlu
  • ben bu şarkıyı duyduğumda gerçekten 90'lar zannettim ve ilk yorumlayan kim diye aradım ama yeniymiş ekşi taifesi sürekli belgesel izleyip metal dinlediği için* entry sayısına takılı kalmayalım güzel şarkıdır.
  • son zamanlardaki arabesk ihtiyacımı karşılayan şarkı. bakmayın serdar ortaç ve bülent serttaş yazdığına, dinleyin. hatta olmazsa ahmet parlak versiyonunu da dinleyebilirsiniz. klip leş olmuş izlemenizi tavsiye etmem ama şarkının gideri var. sözlerini de bırakalım tam olsun.

geceler sırdaşım olmuş
    tükenip gitti hayatım
    acılar kalpte dururmuş
    bu nasıl yürektir anlamadım

ikimiz kavga ederdik
    birimiz hep susuverdi
    bırakıp gitmeyi denedim
    seni yüreğimden çıkaramadım

kapadım odalara kendimi
    yaşadım hüznü zamansız
    yüreğim sakladı yaşını
    seni yüreğimden çıkaramadım
    seni de bu yüzden unutamadım

haber gelmiyor yardan
    belli beni sevmiyor artık
    varsın bana can veren allah
    şimdi verdiği gibi alsın

şöyle buyrun
  • serdar ortaç'ın en güzel şarkılarından.
  • bu gün üç saat boyunca etrafımda dinlenip söylendiği için zihnimde sürekli çalan şarkı.

ne derdiniz varmış arkadaş.
  • serdar ortaç bunu ilk kendisi solo okumadı mı ya, ilk bülent serttaş'la beraber mi söyledi; oğlum bak emin misiniz?!
  • söz ve müziği serdar ortaç'a ait olan şarkı. kendisinden ölesiye nefret etmeme rağmen bu şarkının hakkının vermemek büyük nankörlük olur. bu şarkıyı piç eden tek şey, bülent serttaş ile yapılan düet. serdar ortaç solo olarak söylediğinde şarkının hakkını veriyor.
  • sabah işe giderken radyoda denk geldiğim şarkı. sabah sabah bir insan evladı, yerel radyo da* neden bunu çalar ki. böyle mi başlayacaktık güne?
hesabın var mı? giriş yap