şükela:  tümü | bugün soru sor
 • google'ı kullanılmaz hale getiren durum.

  'yks, dgs, kpss yazıyoruz ve tam 5 sayfa 'kpss açıklandı mı, yarın açıklanıyor mu, açıklanacak tarih yaklaştı, açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor' tarzı troll haberler ile boğuşuyoruz. bilgiye hiç bir şekilde ulaşamıyoruz.

  daha önce google bunların bir kısmını arama sayfasında son sıralara atmıştı. google mühendisi varsa şu durumu yetkililere bildirsin. bu saçma siteler yüzünden google arama motoru olmaktan çok uzaklaştı
 • çok haklı sitemdir.

  medyada saçma sapan bir kirlilik var. geçen gün mesela "ösym, yks'nin 31 temmuz'da açıklanacağını duyurdu!!!" diye bir haber yaptılar. sadece internet portalları da değil, televizyonlar, gazeteler de. hâlbuki yks'nin o tarihte açıklanacağı ta sınav tarihi belirlendiğinden beri belliydi zaten (bir azami tarih koyuyor ya hani merkez, ondan bahsediyorlar), ösym de o gün ek bir duyuru falan yapmamıştı.

  google'a "yks tarih belli oldu" yazarsanız ne anlatmak istediğimi göreceksiniz.

  saçma sapan bir furya.
 • zamanında google fena çarpmıştı bu haber sitelerini bu yüzden. aramalarda çıkamadılar bir süre.

  akıllanmadılar.
 • (bkz: seo)
 • film izle yazıyorum haber siteleri çıkıyor. google’ı da mı yandaş yaptınız sonunda?
 • "dgs soruları açıklandı mı" yazdım ve çöplüğü görünce yine moralim bozuldu. allah belanızı versin haber siteleri. google bu sorunu çözene kadar başka kaynaklara bakmak daha iyi olacak sanırım.

  sporx.com'da seo ile ilgili kim çalışıyorsa onun daha çok belasını versin. dgs ile ilgili arama yapan adam sizin sitenize gelse ne faydası olur yaprak kafalılar.

  dgs puan hesaplama motoru! dgs soru ve cevapları açıklandı mı?
  www.sporx.com › gündem
  dgs 2018 puan hesaplama motoru burada! kaç net kaç puan eder sorusu yanıt buldu! dikey geçiş sınavına giren öğrenciler puanlarını detaylı şekilde ...

  google'ın bir an önce çözüm bulması gereken durum
 • uzun zamandır canımı sıkan olay. haber sitelerinin alayı tüm web sektörüne girdiler neredeyse. ulan biyografi bile var. bir de sitede aramak istediğiniz sey haricinde aynı cümleyi 300 kere yazmıyor mu orospu çocukları..

  google news ile zaten başta çıkıyorlar bir de nerdeyse hepsi 20 yıllık domainler. a harfi yazsa google dakikasında indexleyip ilk sırada gösterir. yani bizden başka bu kadar suistimal eden bir topluluk var mıdır acaba?
 • aynı pisliğe devam edilen durum.

  google asistan ana sayfaya düşen bir haber. artık sadece google.com değil android asistan sayfasını bile çöpe çevirmeye başladılar.

  son dakika haber: bugün dolar ve euro ne kadar kaç lira tl?10 ağustos döviz kuru ve dolar euro alış satış fiyatı!
  bugün piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik nedeni ile sabah saatlerinden itibaren döviz kuru ile ilgili araştırmalar hız kazandı. ‘dolar ve euro ne kadar’ cevabı en çok merak edilen sorulardan bir tanesi olarak trend listesinde zirveye yerleşti. 10 ağustos cuma dolar ve euro alış satış fiyatı an be an en hızlı doğru bilgiler ile sabah.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. piyasalarda yaşanan son dakika gelişmelerini yine buradan öğrenebilirsiniz. peki dolar ve euro ne kadar kaç tl oldu?
  son dakika haber: bugün dolar ve euro ne kadar kaç lira tl?10 ağustos döviz kuru ve dolar euro alış satış fiyatı!
  haberler ekonomi
  cuma 10.08.2018 16:50

  döviz kuru ile ilgili bu sabah saatlerinden araştırmalar yine hız kazandı. bu alana yatırım yapacak olan vatandaşlar yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik nedeni ile son dakika gelişmelerini takip etmeye devam ediyor. 'dolar ve euro ne kadar' ise cevabı en çok araştırılan konulardan bir tanesi. 10 ağustos cuma döviz kurunda dolar ve euro alış satış fiyatı an be an sabah.com.tr adresinden hızlı ve doğru bilgiler ile öğrenebilirsiniz. peki bugün dolar ve euro ne kadar kaç tl oldu? işte son durum…

  dolar ve euro ne kadar kaç tl?
  dolar ve euro'da inişli çıkışlı hareketlilik bugün de devam ediyor. bu nedenle yatırım yapacak olan kişiler alış ve satış fiyatı ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. işte dolar fiyatı ile ilgili en son rakamlar…

  10 ağustos döviz kuru son durum
  döviz kurunda yaşanan dalgalanma bugün de devam ediyor. bu nedenle piyasalarda yaşanan gelişmeler vatandaşların merakına neden oluyor. dolar euro alış ve satış fiyatındaki güncel rakamlara bu başlık altından ulaşabilirsiniz. işte son durum...