şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakan tuna ismindeki bir adam tarafından yönetiliyor. bu insanların kuldan utanması yok onu anladık da şu profil haberi gibi haberleri yaparken allah'tan hiç mi korkmazlar ya.

  ya arkadaş bu kadar yalancı olunmaz, bu kadar.. neyse ya.

  rabbim büyük, görüyor bunları. ben kendi adıma hakkımı helal etmiyorum, bir gün hesaplaşırız.
 • işte haber10 çalışanlarının profili.

  sosyologlar ve siyaset bilimciler haber10'daki yazarcıkları şöyle tanımlıyor:

  -uyuşturucu kullanıyorlar. çünkü ayık kafayla bu kadar yaratıcı olunamaz. ayrıca lsd'nin hayal gücünü arttırdığı ve halüsinasyonlara sebep olduğu bilim adamlarınca kanıtlanmış bir gerçek.

  kaynak: haber10'un haber kaynakları. o kaynaklar yalanlasın bakalım bu haberi.

  ayrıca: (bkz: haber10 ne amk)
 • "el insaf fethullah bey! " başlıklı yazıyı yayınlayarak ne kadar kıç yalayıcı bir haber sitesi olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. köprüyü geçene kadar "hoca efendi" diye çağırdıkları insanı bugün "fethullah bey " diye çağıracak kadar siyasetin oyuncağı olmuşlar maalesef.

  an itibariyle yazının aleyhine yapılan yorumları yayınlamadıklarını, kazayla yayınladıklarını da sonradan sildiklerini fark ettim. içler acısı.
 • akpnin tetikci haber sitesidir. bilinen hicbir deger yargilarina haber ilkelerine gore davranmazlar yayin yapmazlar. bir iki yila akp bittiginde acaba ne olacaklar merak etmekteyim.
 • 24 şubat 2014 rte bilal erdoğan ses kaydı'nın amerikadaki dünyanın en gelişmiş stüdyolarından birinde analiz ettirildiğini iddia eden haber portalı.

  daha ortaya çıkalı 24 saat olmamış. kayıt abd'ye gönderilmiş. analiz edilmiş. analiz rapor haline getirilmiş.

  güldürdünüz lan.

  http://haber10.com/…=memurlar_anasayfa#.uwybese01z8
 • bir avuç yalancı tarafından oluşturulmuş sitedir.

  örnek bir yalan

  haberin gerçeği
 • (bkz: memurlar.net)in yan kuruluşudur, sahipleri aynıdır. uzak durulmalıdır. adamlar kahvedeki amcaların kendi arasındaki muhabbet tarzında haber yapıyor. senli benli haberleri var. habercilikte nasıl bir boyuta geldiğimizin somut örneği aynı zamanda..
 • sessiz sedasız kapanan haber sitesi. kendilerini hiç bir şekilde takip etmezdim. kapandığını şans eseri twitter'da gördüm. açıklamaları ise şu şekilde:

  "kıymetli dostlarımız;
  bu defa kendi haberimizi sizlerle paylaşıyoruz.

  2003 yılından bugüne inandığımız değerler çerçevesinde ilkeli, doğru habercilik ve analizler yapmaya çalıştık. karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık.

  yoğun siyasi çalkantılar içerisinde geçen süreçte, vatanımız ve milletimiz için ortak değerlere dört elle sarıldık.

  geldiğimiz noktada; yayın hayatımıza ekonomik nedenlerden dolayı veda ediyoruz.

  bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli okuyucularımıza, pek kıymetli yazarlarımıza ve fedakar çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.

  sevgi ve hürmetle..."