şükela:  tümü | bugün
  • konusu beşiktaş olan haberlerin bulunduğu internet sitesi.
    güncellemesi de fena değil. beni şaşırtan bir şey: ıtır esen bu sitede yazılar yazıyor ve fanatik beşiktaşlı...

http://www.haber1903.com/
  • cenk erdem bey'lerin tabiriyle zaman zaman "uydurmeyşın kaydırmeyşın" haberler yapsalar da bu transfer sezonunda en çok girdiğim sitelerden oldu.

tanım: beşiktaş jimnastik klübüyle ilgili haberlerin bulunduğu site, beşiktaş yönetimine yakın kişiler tarafından yapıldığı söyleniyor.
  • kongre öncesi "biz tarafsısız" naraları atsalar da yıldırım demirören'e göz kırpan site. murat aksu'nun yönetimindeki kişilerin özel hayatlarıyla ilgili haberleri manşetlerinde tutarlar günlerce, konuyu eleştiren okuyucu yorumlarını da itinayla silerler.
  • 1903radyo isimli yeni radyoları hayırlı olsundur.
  • quaresma ve denizli olaylarından sonra bir anda çalışmamaya?! başlayan bir sitedir. tabii öncesinde normal sayfası yerine 1903radyo temalı bir seçme ekranı çıkıyordu ve oradan yönlendirme zor da olsa oluyordu fakat şimdi hepten gitmiş.
  • borges'e hilbert değerlendirmesi yazdırmış blogdur.

lakin sorun şu ki, yazı noktasına virgülüne bize bir yerden tanıdık geliyor.

bi sorsaydınız keşke.
  • quaresma transferinde beklentilerin yükselmesine neden olan site.quaresma hakkındaki yönetimden elde edilen bilgileri hemen siteye koyuyorlar.her gün quaresma hakkında haber yapıyorlar."transfer hakkında kötü bir şey yok","%80 bizde", "%86 bizde" diyip beklentinin yükselmesine neden oluyorlar.bugün taraftarlar quaresma'yı bekliyor ve bu transferden dolayı kafayı yediyse sorumlulardan ikincisidir bu site bana göre.birinci sorumlu tabii ki yönetim.
  • ilgi ile takip ettiğim bir sitedir kendisi. transfer haberlerine genelde itimat ediyorum. buraya kadar sorun yok. lakin bu site editörlerinde ciddi bir dil bilgisi zaafiyeti var. bir kaç kez kendilerine yorumlar vasıtası ile yazdım ancak yorumlarımı yayınlamadılar. hala da hiç bir gelişme yok. bağlaç olan de leri kesinlikle ayırmıyorlar. bazı haberlerde ayrılmaması gereken de leri dalga geçer gibi ayırıyorlar. hadi ufak tefek hatalar olsa kabul edilebilir ancak bu kadar bariz bir dil bilgisi hatasını yapmamaları lazım. komik oluyor çünkü. ciddiyete ve saygınlığa sekte vuruyor. umarım bir tedbir alırlar.
  • yönetime yakınlıkları dolayısıyla haberlerinin isabet oranı yüksek olmakla birlikte, yönetimin türlü gazlarını taraftara ulaştırmasından mütevellit taraftar profilinde erozyona katkısı bulunan haber sitesi.
  • bu aralar bir oyun yapıyorlar her maç öncesi. üyeler skor yazıyor. maçın sonucunda skoru ve golcüleri bilen 1 kişi forma kazanıyor. buraya kadar her şey güzel görünüyor. lakin sorun şurda. bu sitede üyelik diye bir şey yok. yazmak için sadece 1 email adresi yeterli. yani 1 kişi 75 tane email adresi kullanıp, en olası 75 skor ve golcü listesini yollayarak formayı kapabilir. garip valla. acilen fazla kastırmayan (kimlik no vs istemeden) bir üyelik sistemi uygulamaları lazım.