• cepten girilince sıkıntı yaşatmayan site.
  • sağdan soldan içerik toplayıp sonra da reklam engelleyici kullananlara reklam engelleyici kapatıp gelin diyen, benim gibi çok da meraklıydım senin toplama haberlerine diyenlerin sayısının çok olduğunu görünce reklam engelleyici ile giriş yapanlara tekrar sıkıntı çıkarmayan haber sitesi.
  • reklamin bokunu cikarmis site, daha ziyaret etmem.

ki bunu zamaninda pek cok platformda bu siteyi oven biri olarak soyluyorum. az backlinkiniz yok benden kaynakli.

reklama dayali kazanctansa icerige odaklan, farkli gelir modellerine odaklan.

renktaslarim:
    su an icin bu siteyi takip ediyorum.
    https://www.kartalhaber.com/

diger yandan, reklamin bokunu cikarmayacak, fanatik totomac vs haberlerini vermeyecek bir site kuralim derseniz sayet, konusmak tartismak isterim. pm atabilir ya da ahdabod@gmail.com'a mail atabilirsiniz su asamada.
  • basılı gazete çıkartırlarsa kesin 8 sayfalık olacak site.
  • fikret orman'ı yerden yere vurup, sabah akşam serdal adalı pohpohlaması yaptığı seçimlerden bu yana, bir kez bile açmadığım spor sitesi.
  • yayınlanan (üretilen demiyorum) 10 içerikten 9'u başka sitelerden ya da sosyal medyadan kopyala yapıştır yaparak temin edilen ve üstüne de reklam engelleyiciyi kapattırmak için ziyaretçiyi rahatsız edecek kadar cins uyarılar koyan site.
  • an itibariyle reklam engelleyici(ublock origin) kullandığımdan ötürü erişemediğim site.

yazılım mühendisi ve web sitelerine sahip biri olarak her ne kadar sizi anlayabilsem de öncelikle kullanıcı dostu reklam yerleştirmesi nasıl yapılır onu öğrenin ve uygulayın. beşiktaş'a gönül verenler tarafından zamanla reklam engelleyiciler pasif duruma getirilecektir zaten.
  • objektif okuyucu yorumlarina tahammul edemeyip, yayinlamak yerine gormezden gelmeyi tercih eden site.
  • yalnızca beşiktaş için değil, tüm türk spor medyası için en doğru bilgiyi en yüksek oranda ulaştıran sitedir burası. bir haberi "haber1903 özel haberi" etiketiyle görüyorsanız, bilin ki o haber doğrudur. 3 senedir de, sanırım bir transfer hariç, hiç yanıltmamıştır. (o transfer de geçen sene bir forvetti sanki, unuttum şimdi)
  • beşiktaş ile mahkemelik olmuş tarafsız (!) beşiktaş haber sitesidir.
hesabın var mı? giriş yap