şükela:  tümü | bugün
  • arabayı çok ucuza getirdiğini iddia eden zevzeğin familyasından diğer bir tür.

bir tek benim mi başıma gelir bilmem,
    arabanızı veya bir cep telefonunuzu filan satacak olursunuz 3-5 ay yüzüne bakan olmaz, sonra malınızı satarsınız kıymete biner.
    ve iş işten geçtikten sonra ortamda "ya karşim çok ucuza vermişsin, sen temiz de bakmışsındır, haberimiz olsaydı biz alırdık, şimdi satsan en az şu kadar eder" diyen bir yavşak hep vardır ve muhtemelen her zaman da olacaktır.
  • "lan niye demedin? bizim bacanak da aynısından arıyordu!"

be amk pezevengi satınca mı aklına geldi? iğrenç tiplerdir. hem daha pahalıya alacaklarını iddia ederler, hem ucuza satmışsın derler hem de zamanında desen "dost işi" indirim yap derler.
  • bunlar aynı zamanda araba ararlarken haber verip, değerinden az fiyat söylediğinizde fiyatı çok bulurlar. verdiğiniz fiyatın 1.5 kat fazlasına daha kötü arabalar alırlar. tecrübeyle sabit... *
  • bunların bir de bişey aldığınızda ya da yaptığınızda daha iyisi, daha ucuzu surda vardi neden bana demedin diyen versiyonları vardir. ulan pic ben aldıktan sonra mı bana bunu söylüyorsun anama küfreder gibi.