şükela:  tümü | bugün
  • alem göt olmuş cümlesinin sonrasında devam etmesi çok muhtemel şaşırma ifadesi.
  • muslum gurses in gitme albumunden damar bir parça..sözleri;

hayalle yaşarken gerçek dünyada
    zamanı içmişiz haberimiz yok
    ömürle yüzyüze geldik aynada
    harcanıp gitmişiz haberimiz yok

kötü bir söz gibi düştük dillere
    yanlış yol seçmişiz haberimiz yok
    ümitle bağlanıp acı günlere
    gözyaşı ekmişiz haberimiz yok

boş yere koşarken hayat yolunda
    ne dertler çekmişiz haberimiz yok
    gözlerden dökülen gözyaşlarında
    eriyip gitmişiz haberimiz yok

kötü bir söz gibi düştük dillere
    yanlış yol seçmişiz haberimiz yok
    ümitle bağlanıp acı günlere
    gözyaşı ekmişiz haberimiz yok
  • arabesk müziğin voltronı gibi bir şey bu şarkı, şarkı başlamadan önce gizli bir frekanstan müslüm gürses "kolları ve bacakları oluşturun, gövdeyi oluşturun, ben de başını oluşturacağım" diyor sanki. on puan on puan on puan kırk puanla şampiyon.
  • hocanın verdiği ödevi ya da yapacağı quizi yalanlamak adına söylenen en klasik yalanlardan birisidir.
  • bazen de bir sitem cümlesidir.
  • baba ne zaman "kötü bir söz gibi düştük dillere" dese ağlamaklı olurum. öyle de bir şarkıdır.
  • değerinin bilinmesi için çok geç kalınmış şarkı, bu kadar geç farkına vardığım için kendimi esefle kınadığım şarkı. mutlak arkadaş ortamlarına meze yapılıp üzerine düşünülüp tartışılması gereken bir şarkı.
  • diskopatik sayesinde çok da güzel çok da iyi çok da harika olan versiyonunu da dinledikten sonra babanın sesi kemiklerinize işlemezse adam değilim. gerçi ben zaten adam değilim de, referans olarak beni almak isteyip de linke bi tıklayıverirseniz kulaklarınız kanatlanıp uçacak. roket! roket! bong ulan bonzai ulan bu şarkı be!

müslüm gürses - haberimiz yok
  • müslüm gürses'in güne mükemmel başlangıç yapmak için dinlenebilecek parçalarındandır. gerçi mükemmelden ne anladığınıza göre değişir.
  • uykusuz bir bayram günü, balkon sefası sırasında loop a aldığım efsane şarkı.
    ara ara reklam amaçlı çıkan şarkılara bakıyorum da yok arkadaş müslüm gürses gibi biri gelmedi, gelmeyecek.
    dağıttı akşam akşam amk.