şükela:  tümü | bugün
 • bu sitede şöyle bir haber bulunmaktadır.

  başlık: ygs savcısından flaş açıklama

  içerik: ygs soruşturmasını sürdüren savcı sakınan'dan açıklama geldi.
  ankara cumhuriyet başsavcılığı, ygs'deki şifre iddialarına ilişkin başlattığı soruşturma ile ilgili bugün bir açıklama yapmayacak.

  link: http://www.haberler.com/…s-aciklama-2712235-haberi/

  sayın ali demir' in ygs soruşturmasını yürüten savcıyla görüştükten sonra açıklama yapmaksızın, yangından mal kaçırır gibi ygs sonuçlarını açıklamasının ardından, ygs soruşturmasıyla ilgili açıklama yapılmayacağına dair böyle açıklamalar gelmesi normal tabi.

  hayır, sayın savcı açık açık, açıklama yapmayacağını açıklamış, ben niye taktıysam buna. haber de gayet açık aslında ama flaşları kapatsak daha net bir görüntü elde edermişiz sanki.
 • http://www.haberler.com/…bina-yikti-3112145-haberi/ madem habere dair başka bir detayın yok, uzun olsun diye aynı şeyi tekrar tekrar yazma divanü lügati't-türk. kısa geç işte.

  fakat hakkını da yememek lazım. genelde haberlerinde yorum bulunmuyor. milliyet.com.tr denen provokatörden buraya kaçtım. tavsiye ederim.
 • internet haberciliğinde bir yayın grubu, tv ya da gazete ye bağlı olmadan kendi başına ayakta duran, bazı yayın grubu sitelerini dahi geride bırakmış iki haber sitesinden biri. diğeri de internet haber dir.
 • ''fenerbahçe küme düşürüldü'', ''ajdar ergenekon ajanı çıktı'' şeklinde iki tane bir nisan şakası yapmaya çalışarak kendini rezil eden haber sitesi. üstelik son beş saatte aralıklarla fenerbahçe haberini dört, ajdar haberini iki kez facebook sayfalarından yayınlamışlar. kafaları mı güzel nedir.
 • mahalle ağzı ile haber servis etmeye devam ediyor.

  ''mahsun kırmızıgül yeni sevgili yaptı.''
  ''mahsun oyuncu sevgili yaptı''

  mahsun oyuncu ne lan? farklı bir tarzımız olsun diye mi çırpınıyorlar anlamadım ki.

  http://img88.imageshack.us/img88/6746/adszhuh.png

  edit: tuhaflıklara devam ediyorlar:

  http://img607.imageshack.us/…07/7840/facebookub.png
 • aynı gün içerisinde önce, "etek altı tacizcisine suçüstü" haberini yapıp, ardından da "genç kızın hayrete düşüren görüntüsü" haberiyle bir kızın etek altı görüntüsünü vermiş olan haber sitesi.
 • haberlerini muhteşem hayal güçleri ile aktarıyorlar.
  haber. gelinlik giyen damada kaynana tokadı

  haber metni içerisindeki yorum:
  "bu arada görüntülerde dikkat çeken bir şey var. rusya'da müslüman türklerin, çeçenlerin yaşadığı biliniyor ve kadının başının kapalı olmasından yola çıkılarak kadının türk veya müslüman olma ihtimali çok fazla. kadın belki de çocuklarının içip sarhoş olmasına kızmış olabilir."

  höhh...
 • geçen gün mayına basarak hayatını kaybeden askerleri "reklam şehitleri" olarak betimlemiş bir internet sitesi

  http://www.haberler.com/…-sehitleri-4585801-haberi/

  ana sayfasında 4. haberde de 'reklam şehidi toprağa verildi' diye manşette verilmiş.
 • ismiyle alakası olmayan işlerle meşgul gereksiz sitelerden biri
  cok sinirlendirdiler güzle gazetecinin tangasıymış. terbiyesizlik başka bi şey değil
 • gazetecilik etiğinin neresinde bir habercinin giydiği iç çamaşırını haber yapmak vardır diye sormak istediğim haber sitesi. hayır nasıl bir zoom anlayışıdır sizinkisi. nasıl bir gözdür sizinkisi! tanga olduğu bile henüz belli olmadığı bir görüntüyü es geçiyorum orada insanlar ciddi bir konu hakkında tartışıyorlar, son günlerin en önemli konusu hakkında tartışıyorlar. bu insanlar nereye odaklanıyorlar. haberin altındaki yorumlar da tam bir erkek abazanlığı şeklinde ilerliyor. yazık. yazık.

  bahsettiğim haber şu: http://www.haberler.com/…nga-kazasi-4739079-haberi/

  ekşi'de ise şu şekilde geçiyor: (bkz: aslının tangası)