şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: erikkafasi)şu üye tarafından devamlı hit ve seo backlink'i kasılan site

(bkz: tarkanin 17 bin liraya bebek arabasi almasi)(bkz: taksicilerin uber soforunu olumle tehdit etmesi)(bkz: 14 mart 2018 ambulans ucagin arizalanmasi)(bkz: pkknin ingilterede tren istasyonu isgal etmesi)bunlar sadece bazıları, üşenip hepsini kopyalamadım. adam bariz buranın sahibi yada buranın seo kasması için para verdiği biri. refli linklerden sonra sitenin anasını siken ikinci olay gizli seocular..

bizi gerzek sanıyorlar resmen o ayrı.
  • son günlerde fazlasıyla reklamı yapılan site. gündemdeki birçok başlığın ilk entrysi okuyucuları bu siteye yönlendiriyor. bir ara da bold haber furyası vardı.
  • reklamlarını daha çok virus olarak uygulamalara ve güvenilir olmayan sikimsonik sitelere gömdüren, sikko haber sitesi.

güveni böyle mi inşaa ediyorsunuz ?
  • bugün artık gazete ve internet siteleri haberleri zaten belli başı ajanslardan alıyor; dolayısıyla aynı içerikteki sitelerin farklılaşmasının temel yolu kaliteli yazarlardan ve özel haberlerden geçiyor; yani başkasında olmayan özel içeriği yaratacaksın ki okuyucu alışık olduğu haber sitesini bırakıp buraya bakmaya başlayacak; incelediğim kadarı ile henüz bu yönde bir adım yok; bekleyelim bir iki ay daha, sonrasında tekrar inceleyelim.
  • arayüzü iğrenç olan haber sitesi. bir de reklamlarında güya o ne diyor falan deyip onedio'ya laf gönderiyor.

geçiniz.
  • çöp site. hem de daha hiçbir linkini tıklamadım, bir satır okumadım. elon musk'ın tesla'dan istifa etmesi başlığındaki yalan/yanıltıcı haner kaynağı olarak linki tıklattırılmak için reklam edildiğini görmek yeterli oldu.
    netekim haklı çıktım.
  • 10 kasım'a verdikleri önemle takdirimi kazanmış haber sitesidir. yeni yeni takip etmeye başladığım siteyi bugün açtığımda 1 dakika boyunca bu görüntü karşıladı beni. bilgisayardan girdiğimde de her yerde atatürk'ün olduğu böyle hoş bir görüntüyle karşılaştım. günümüzde çoğu haber sitesinin zorlama paylaşımlarıyla kıyaslayınca ince bir hareket olmuş.
  • burada gördükten sonra haberim olan haber sitesi. bugünkü tutumlarından sonra malum haber sitelerinin tek elden yönetildiği bu günlerde kendilerine bir şans vermeyi düşünüyorum. tam bağımsız haber sitesi olduklarını iddia ediyorlar , umarım doğrudur umarım haber okuyabileceğim bir site bulmuşumdur.
  • creation ve paxeranın ortak sitesi