şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde fazlasıyla reklamı yapılan site. gündemdeki birçok başlığın ilk entrysi okuyucuları bu siteye yönlendiriyor. bir ara da bold haber furyası vardı.
  • reklamlarını daha çok virus olarak uygulamalara ve güvenilir olmayan sikimsonik sitelere gömdüren, sikko haber sitesi.

güveni böyle mi inşaa ediyorsunuz ?
  • bugün artık gazete ve internet siteleri haberleri zaten belli başı ajanslardan alıyor; dolayısıyla aynı içerikteki sitelerin farklılaşmasının temel yolu kaliteli yazarlardan ve özel haberlerden geçiyor; yani başkasında olmayan özel içeriği yaratacaksın ki okuyucu alışık olduğu haber sitesini bırakıp buraya bakmaya başlayacak; incelediğim kadarı ile henüz bu yönde bir adım yok; bekleyelim bir iki ay daha, sonrasında tekrar inceleyelim.
  • arayüzü iğrenç olan haber sitesi. bir de reklamlarında güya o ne diyor falan deyip onedio'ya laf gönderiyor.

geçiniz.
  • çöp site. hem de daha hiçbir linkini tıklamadım, bir satır okumadım. elon musk'ın tesla'dan istifa etmesi başlığındaki yalan/yanıltıcı haner kaynağı olarak linki tıklattırılmak için reklam edildiğini görmek yeterli oldu.
    netekim haklı çıktım.
  • 10 kasım'a verdikleri önemle takdirimi kazanmış haber sitesidir. yeni yeni takip etmeye başladığım siteyi bugün açtığımda 1 dakika boyunca bu görüntü karşıladı beni. bilgisayardan girdiğimde de her yerde atatürk'ün olduğu böyle hoş bir görüntüyle karşılaştım. günümüzde çoğu haber sitesinin zorlama paylaşımlarıyla kıyaslayınca ince bir hareket olmuş.
  • burada gördükten sonra haberim olan haber sitesi. bugünkü tutumlarından sonra malum haber sitelerinin tek elden yönetildiği bu günlerde kendilerine bir şans vermeyi düşünüyorum. tam bağımsız haber sitesi olduklarını iddia ediyorlar , umarım doğrudur umarım haber okuyabileceğim bir site bulmuşumdur.
  • creation ve paxeranın ortak sitesi