şükela:  tümü | bugün
  • iyi günler. bu sabah 7:30’da ailemin yanından taşındığım fakat resmi olarak kayda geçirmediğim evime polisler gitmiş.
    vatan emniyet müdürlüğünden annemi aramışlar,evde olmadığımı söylemiş durumun ne olduğunu sormuş mahkemesi var salı günü demişler.
    benim tarafıma ulaşan mahkeme durumu yok harici olarak e devlet uygulamasına baktım orada yazan bir şey yok.
    muhtarlığa baktırdım aynı şekilde gelen tebliğ yok. harici olarak mahkemelik bir durumum olmadı bir kaç yıldır.
    daha sonrasında annem bir şey mi oldu diye sorunca şahitlik ifadesi gibi şeyler söylemişler perşembe günü biz alırız demişler evden gelip.

konu ile ilgili olarak vatan emniyeti aradım bilgi vermiyorlar. geçmiş dönemden bir kaç mahkeme olmuştu ama beraat etmiştim. bunlardan biri cumhurbaşkanına hakaret davasıydı ve para cezası almıştım fakat onunla alakalı olarak bir tebliğ gelmedi aynı şekilde. bu konu ile alakalı olarak ne yapacağım hakkında fikrim yok o gelmesin biz alırız demişler ve bu hiç bir şekilde bir konu ile ilgili suç işlemediğim halde ister istemez tedirgin oluyorum. hukuki konuda yardımcı olabilicek bir arkadaş yeşillendirirse çok sevinirim. oldukça gerginim.