şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • an itibarile ufcde lightweight sikletde 23-0-0 lık bir skora sahip avar uyruklu rus dövüşçü.lakabı "the eagle"dır. kendisinin combat sambodan dünya şampiyonluğu vardır. yeni bir fedor emelianenko olmasa da, sambonun üstünlüklerini iyi kullanıyor.kendisine başarılar diliyorum.

  edit: imla
 • ufc 205 te michael jhonson a birinci raundda kaplanın kuyruğunu tutma, tutarsan da asla bırakma lafının ne demek olduğunu öğretmiştir. ikinci raundu heyecan ile bekliyorum

  ikinci raund editi:
  arkadaş, mounted crucifix nedir, side control nedir, arm trap nedir, tek tek hepsinin dersini verdi khabib resmen. raund arasında jhonson a ondan daha çok çalışmalısın diyen antrenörün iyimserliğinden istiyorum ben. üç tane takedown u savundu ama dördüncü çok kötü geldi. çok uzun süredir bir dövüşçüye acıdım. ama jhonson a helal olsun bu kadar dayağa rağmen ayakta haydi üçüncü raund.

  üçüncü raund editi:
  çok kısa sürede bir takedown, ve khabib grounda and pound ile ezdi, kimura ile bitirdi, on saniye daha devam etseydi kolu da kıracaktı gibi. fakat jhonson un kalbini ve dayanıklılığını taktir etmemek mümkün değil.

  bu adama artık bir şampiyonluk maçı yakışır. 24-0 cv si ile kemer maçı yapmamış biri ufc de olmamalı. gardı ıslık çala çala geçiyor adam. karşısına çıkan herkesi de amatör gösteriyor. bu maçta jhonsondan başta üç tane sağlam darbe aldı, hatta ayakları da boşaldı gibi ama yok arkadaş adam yere indiği anda içinden ayı çıkıyor. korkunç bir adam gerçekten.
 • kendisine ana maçlar verilmediğinden dolayı isyan etmekte son derece haklıdır. khabib nurmagomedov 24-0 giden bir kariyere sahipken mcgregor'un önündeki maçlar için adının hala 20-11 lik vasat tablo ile nate diaz'la geçmesi biraz ayıp olmuş.
 • dana white hayatta conor'un karşısına çıkartmaz bu elemanı, maçtan sonra conor'dan geriye pek bir şey kalmayabilir.

  maçtan sonra edit: valla parçaladı adamı.
 • en kısa sürede mcgregor ile maça çıkması lazım. mcgregordan kemeri alabilecek tek kişi olduğunu düşünüyorum. tabi mcgregor kemeri kaybetmemek adına bu maça çok sıcak bakmayabilir.
 • conordan kan alacak kan
 • 24-0 fakat ünvan sahibi değil. büyük maç çıkamıyor/gelmiyor olması kötü fakat bu olayın en büyük sebebi zaten kendisidir.
  tipik sovyet disiplini ile büyümüş, koyu sünni müslüman olmasının da etkisi ile conor mcgregor veya olası bir ufc mensubu kadar arabalar, evler, karılar, şovlar ile ilgilenmeyip sadece işine bakması onu ilgi çeken bir adam yapmıyor haliyle. conor özel üretim rolls royce'u, slim fit baskılı takımları ve güzel karısı ile pozlar verirken khabib metroda veya minderde, şişme mont veya terli antreman kıyafeti, yanında onun gibi güreşci ve sakallı iri herifler ile zaman geçiriyor. şimdi dana white ne yapsın? sana maç versin, sen de kazan. eyvallah da para kazanmak zorunda değil mi bu adamlar? kafanda geleneksel kafkas şapkası ile sen kimin ilgilisi çekeceksin ki yani? spor artık çok değişti khabib. temizler her zaman kaybeder. böyle olmasında emeği geçen herkesin allah belasını versin.
 • 2 kez dünya (bkz: combat sambo) şampiyonu olmuş olimpik seviyede güreş ve judo'su olan ufc lightweight'ın 1 numaralı contender'i. mma dünyasında kolay kolay görülemeyecek 24-0 gibi bir galibiyet oranına sahip olup ufc derecesi 8-0...tüm dağıstanlı dövüşçüler gibi koyu müslüman ve tam kemer maçına çıkacağı sırada 2014 yılında sakatlandı ve 18 ay civarı dövüşemedi...rafael dos anjos gibi baskın ve bjj ustası ve aynı zamanda sonra ki dönemin ufc şampiyonunu hem ayakta hem yerde domine ettiğinde herkesi şok etmişti.üstelik rda prime dönemindeydi ve khabib piyasadan çekilince yardırıp kemeri aldı.

  abel trujillo maçında ufc tarihinin bir maçta en çok takedown yapma rekorunu kırmıştır.
 • 4 mart 2017 tarihinde ufc 209'da (bkz: tony ferguson) ile maçı ufc tarafından onaylanmış mma dövüşçüsü. lightweight geçici şampiyonluk kemeri maçına çıkacaklar kazanan conor mcgregor'un mutlak rakibi olacak...

  (bkz: edit): maç yılan hikayesine döndü ufc ferguson'un khabib ile aynı parayı istediğini bu yüzden maçın gerçekleşmeyeceğini açıkladı.khabib çıldırdı ufc'ye giydirmekte internet hesaplarından.tam bir belirsizlik hakim...sonraki maçını (bkz: jose aldo) ile yapabilir ama khabib conor'a uzanan yolu istediği için aldo'yu istemiyor ve ufc'nin kendisine oyun oynadığını savunuyor...

  (bkz: edit 2) evet maç sonunda onaylandı 4 mart ufc 209
 • ufc 209 da tony ferguson ile eşleşeceği babası tarafından açıklanmıştır. galip gelip connor la maç ayarlanırsa çok enteresan bir maç bizi bekliyor olacak.